WACKER NEUSON ET145 Pásové rýpadlo z Belgie na prodej na Truck1, ID: 11386714
Najít WACKERPřejít na nabídky WACKER
Zpráva byla přesunuta do archivu

Tento inzerát byl odstraněn z naší databáze. Můžete si však objednat: WACKER NEUSON ET145

Zadat poptávkový inzerát
Otevřete katalog
Inzerát Pásové rýpadlo WACKER NEUSON ET145 již není dostupný, ale našli jsme podobné nabídky (20)
Podobné nabídky:
WACKER NEUSON ET145 - Pásové rýpadlo: obrázek 1
WACKER NEUSON ET145 - Pásové rýpadlo: obrázek 2
WACKER NEUSON ET145 - Pásové rýpadlo: obrázek 3
WACKER NEUSON ET145 - Pásové rýpadlo: obrázek 4
WACKER NEUSON ET145 - Pásové rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (20)

WACKER NEUSON ET145

Pásové rýpadlo
20202696 hVlastní váha: 15586 kg75 koni
Belgie, Stabroek
Zveřejněno: 1měs. Referenční číslo ATR-1149

65 000EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 1 568 931 CZK
  • ≈ 75 289 USD
20202696 hVlastní váha: 15586 kg75 koni
Belgie, Stabroek
Kontaktujte prodejce
WACKER NEUSON ET145 Rototilt - Pásové rýpadlo: obrázek 1
WACKER NEUSON ET145 Rototilt - Pásové rýpadlo: obrázek 2
WACKER NEUSON ET145 Rototilt - Pásové rýpadlo: obrázek 3
WACKER NEUSON ET145 Rototilt - Pásové rýpadlo: obrázek 4
WACKER NEUSON ET145 Rototilt - Pásové rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (20)

WACKER NEUSON ET145 Rototilt

Pásové rýpadlo
20185195 h
Estonsko, Tõrvandi

65 000EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 1 568 931 CZK
  • ≈ 75 289 USD
20185195 h
Estonsko, Tõrvandi
Kontaktujte prodejce
WACKER NEUSON ET145 - Pásové rýpadlo: obrázek 1
WACKER NEUSON ET145 - Pásové rýpadlo: obrázek 2
WACKER NEUSON ET145 - Pásové rýpadlo: obrázek 3
WACKER NEUSON ET145 - Pásové rýpadlo: obrázek 4
WACKER NEUSON ET145 - Pásové rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (20)

WACKER NEUSON ET145

Pásové rýpadlo
20202090 h75 koni
Rakousko, Gemeinde Bruck an der Leitha
Zveřejněno: 23d.Referenční číslo 70332370

56 950EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 1 374 624 CZK
  • ≈ 65 965 USD
20202090 h75 koni
Rakousko, Gemeinde Bruck an der Leitha
Kontaktujte prodejce
WACKER NEUSON ET 145 - Pásové rýpadlo: obrázek 1
WACKER NEUSON ET 145 - Pásové rýpadlo: obrázek 2
WACKER NEUSON ET 145 - Pásové rýpadlo: obrázek 3
WACKER NEUSON ET 145 - Pásové rýpadlo: obrázek 4
WACKER NEUSON ET 145 - Pásové rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (20)

WACKER NEUSON ET 145

Pásové rýpadlo
20193986 hVlastní váha: 14952 kg75 koni
Nizozemsko, Wenum-Wiesel

57 900EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 1 397 555 CZK
  • ≈ 67 065 USD
20193986 hVlastní váha: 14952 kg75 koni
Nizozemsko, Wenum-Wiesel
Kontaktujte prodejce
WACKER NEUSON ET 145 - Pásové rýpadlo: obrázek 1
WACKER NEUSON ET 145 - Pásové rýpadlo: obrázek 2
WACKER NEUSON ET 145 - Pásové rýpadlo: obrázek 3
WACKER NEUSON ET 145 - Pásové rýpadlo: obrázek 4
WACKER NEUSON ET 145 - Pásové rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (20)

WACKER NEUSON ET 145

Pásové rýpadlo
20193800 hVlastní váha: 14598 kg75 koni
Nizozemsko, Wenum-Wiesel
Zveřejněno: 1měs. Referenční číslo KH10159

57 900EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 1 397 555 CZK
  • ≈ 67 065 USD
20193800 hVlastní váha: 14598 kg75 koni
Nizozemsko, Wenum-Wiesel
Kontaktujte prodejce
WACKER NEUSON ET90 - Pásové rýpadlo: obrázek 1
WACKER NEUSON ET90 - Pásové rýpadlo: obrázek 2
WACKER NEUSON ET90 - Pásové rýpadlo: obrázek 3
WACKER NEUSON ET90 - Pásové rýpadlo: obrázek 4
WACKER NEUSON ET90 - Pásové rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (20)

WACKER NEUSON ET90

Pásové rýpadlo
20238 hVlastní váha: 8835 kg75 koni
Nizozemsko, Krabbendijke

74 500EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 1 798 236 CZK
  • ≈ 86 293 USD
20238 hVlastní váha: 8835 kg75 koni
Nizozemsko, Krabbendijke
Kontaktujte prodejce
Wacker Neuson ET145 - Pásové rýpadlo: obrázek 1
Wacker Neuson ET145 - Pásové rýpadlo: obrázek 2
Wacker Neuson ET145 - Pásové rýpadlo: obrázek 3
Wacker Neuson ET145 - Pásové rýpadlo: obrázek 4
Wacker Neuson ET145 - Pásové rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (10)

Wacker Neuson ET145

Pásové rýpadlo
20211700 hVlastní váha: 15660 kg
Francie, Neuville-Saint-Amand
Zveřejněno: 12d.Referenční číslo 5203285

83 900EUR

  • ≈ 2 025 127 CZK
  • ≈ 97 181 USD
20211700 hVlastní váha: 15660 kg
Francie, Neuville-Saint-Amand
Kontaktujte prodejce
WACKER NEUSON ET90 - Pásové rýpadlo: obrázek 1
WACKER NEUSON ET90 - Pásové rýpadlo: obrázek 2
WACKER NEUSON ET90 - Pásové rýpadlo: obrázek 3
WACKER NEUSON ET90 - Pásové rýpadlo: obrázek 4
WACKER NEUSON ET90 - Pásové rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (7)

WACKER NEUSON ET90

Pásové rýpadlo
20184138 h
Nizozemsko, Zetten
Zveřejněno: 2měs. Referenční číslo 1618

49 000EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 1 182 732 CZK
  • ≈ 56 756 USD
20184138 h
Nizozemsko, Zetten
Kontaktujte prodejce
WACKER NEUSON ET90 - Pásové rýpadlo: obrázek 1
WACKER NEUSON ET90 - Pásové rýpadlo: obrázek 2
WACKER NEUSON ET90 - Pásové rýpadlo: obrázek 3
WACKER NEUSON ET90 - Pásové rýpadlo: obrázek 4
WACKER NEUSON ET90 - Pásové rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (7)

WACKER NEUSON ET90

Pásové rýpadlo
20182657 h
Nizozemsko, Zetten
Zveřejněno: 2měs. Referenční číslo 1621

49 000EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 1 182 732 CZK
  • ≈ 56 756 USD
20182657 h
Nizozemsko, Zetten
Kontaktujte prodejce
Wacker Neuson ET 145 - Pásové rýpadlo: obrázek 1
Wacker Neuson ET 145 - Pásové rýpadlo: obrázek 2
Wacker Neuson ET 145 - Pásové rýpadlo: obrázek 3
Wacker Neuson ET 145 - Pásové rýpadlo: obrázek 4
Wacker Neuson ET 145 - Pásové rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (17)

Wacker Neuson ET 145

Pásové rýpadlo
20191960 h
Německo, Haidmühle
Zveřejněno: 24d.

43 300EUR

  • ≈ 1 045 149 CZK
  • ≈ 50 154 USD
20191960 h
Německo, Haidmühle
Kontaktujte prodejce
WACKER Wacker Neuson ET90 Kettenbagger, Schnellwechsler - Pásové rýpadlo: obrázek 1
WACKER Wacker Neuson ET90 Kettenbagger, Schnellwechsler - Pásové rýpadlo: obrázek 2
WACKER Wacker Neuson ET90 Kettenbagger, Schnellwechsler - Pásové rýpadlo: obrázek 3
WACKER Wacker Neuson ET90 Kettenbagger, Schnellwechsler - Pásové rýpadlo: obrázek 4
WACKER Wacker Neuson ET90 Kettenbagger, Schnellwechsler - Pásové rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (16)

WACKER Wacker Neuson ET90 Kettenbagger, Schnellwechsler

Pásové rýpadlo
20161132 km1132 hNosnost: 362 kg74 koni
Německo, Harme

47 990EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 1 158 353 CZK
  • ≈ 55 586 USD
20161132 km1132 hNosnost: 362 kg74 koni
Německo, Harme
Kontaktujte prodejce
Wacker Neuson ET145 Gravemaskin m/ Rototilt og Graveskuffe – 1700 timer - Pásové rýpadlo: obrázek 1
Wacker Neuson ET145 Gravemaskin m/ Rototilt og Graveskuffe – 1700 timer - Pásové rýpadlo: obrázek 2
Wacker Neuson ET145 Gravemaskin m/ Rototilt og Graveskuffe – 1700 timer - Pásové rýpadlo: obrázek 3
Wacker Neuson ET145 Gravemaskin m/ Rototilt og Graveskuffe – 1700 timer - Pásové rýpadlo: obrázek 4
Wacker Neuson ET145 Gravemaskin m/ Rototilt og Graveskuffe – 1700 timer - Pásové rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (50)

Wacker Neuson ET145 Gravemaskin m/ Rototilt og Graveskuffe – 1700 timer

Pásové rýpadlo
201973 koni
Norsko, Brandbu
Zveřejněno: 2měs. Referenční číslo 23724

93 200EUR

  • ≈ 2 249 605 CZK
  • ≈ 107 953 USD
201973 koni
Norsko, Brandbu
Kontaktujte prodejce
Wacker Neuson SE Wacker Neuson SE Kettenbagger Ketten-/Raupenbagger 14504 E11-01 - Pásové rýpadlo: obrázek 1
Wacker Neuson SE Wacker Neuson SE Kettenbagger Ketten-/Raupenbagger 14504 E11-01 - Pásové rýpadlo: obrázek 2
Wacker Neuson SE Wacker Neuson SE Kettenbagger Ketten-/Raupenbagger 14504 E11-01 - Pásové rýpadlo: obrázek 3
Wacker Neuson SE Wacker Neuson SE Kettenbagger Ketten-/Raupenbagger 14504 E11-01 - Pásové rýpadlo: obrázek 4
Wacker Neuson SE Wacker Neuson SE Kettenbagger Ketten-/Raupenbagger 14504 E11-01 - Pásové rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (23)

Wacker Neuson SE Wacker Neuson SE Kettenbagger Ketten-/Raupenbagger 14504 E11-01

Pásové rýpadlo
20125570 hVlastní váha: 14568 kgNosnost: 635 kg102 koni
Německo, Stederdorf

42 900EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 1 035 494 CZK
  • ≈ 49 691 USD
20125570 hVlastní váha: 14568 kgNosnost: 635 kg102 koni
Německo, Stederdorf
Kontaktujte prodejce
WACKER ET90 - Pásové rýpadlo: obrázek 1
WACKER ET90 - Pásové rýpadlo: obrázek 2
WACKER ET90 - Pásové rýpadlo: obrázek 3
WACKER ET90 - Pásové rýpadlo: obrázek 4
WACKER ET90 - Pásové rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (8)

WACKER ET90

Pásové rýpadlo
20174604 km
Maďarsko, Budapest XX. keruelet

35 601EUR

  • ≈ 859 315 CZK
  • ≈ 41 236 USD
20174604 km
Maďarsko, Budapest XX. keruelet
Kontaktujte prodejce
WACKER ET90 - Pásové rýpadlo: obrázek 1
WACKER ET90 - Pásové rýpadlo: obrázek 2
WACKER ET90 - Pásové rýpadlo: obrázek 3
WACKER ET90 - Pásové rýpadlo: obrázek 4
WACKER ET90 - Pásové rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (5)

WACKER ET90

Pásové rýpadlo
20174812 km
Maďarsko, Budapest XX. keruelet

35 601EUR

  • ≈ 859 315 CZK
  • ≈ 41 236 USD
20174812 km
Maďarsko, Budapest XX. keruelet
Kontaktujte prodejce
WACKER ET90 - Pásové rýpadlo: obrázek 1
WACKER ET90 - Pásové rýpadlo: obrázek 2
WACKER ET90 - Pásové rýpadlo: obrázek 3
WACKER ET90 - Pásové rýpadlo: obrázek 4
WACKER ET90 - Pásové rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (7)

WACKER ET90

Pásové rýpadlo
20174903 km
Maďarsko, Budapest XX. keruelet

35 601EUR

  • ≈ 859 315 CZK
  • ≈ 41 236 USD
20174903 km
Maďarsko, Budapest XX. keruelet
Kontaktujte prodejce
Wacker Neuson 14504 TOP - Pásové rýpadlo: obrázek 1
Wacker Neuson 14504 TOP - Pásové rýpadlo: obrázek 2
Wacker Neuson 14504 TOP - Pásové rýpadlo: obrázek 3
Wacker Neuson 14504 TOP - Pásové rýpadlo: obrázek 4
Wacker Neuson 14504 TOP - Pásové rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (24)

Wacker Neuson 14504 TOP

Pásové rýpadlo
20147255 h99 koni
Slovinsko, Sevnica
Zveřejněno: 1měs.

38 500EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 929 289 CZK
  • ≈ 44 594 USD
20147255 h99 koni
Slovinsko, Sevnica
Kontaktujte prodejce
WACKER NEUSON ET35 | VDS | 3X BUCKET | LOW HOURS! | QUICK COUPLER - Pásové rýpadlo: obrázek 1
WACKER NEUSON ET35 | VDS | 3X BUCKET | LOW HOURS! | QUICK COUPLER - Pásové rýpadlo: obrázek 2
WACKER NEUSON ET35 | VDS | 3X BUCKET | LOW HOURS! | QUICK COUPLER - Pásové rýpadlo: obrázek 3
WACKER NEUSON ET35 | VDS | 3X BUCKET | LOW HOURS! | QUICK COUPLER - Pásové rýpadlo: obrázek 4
WACKER NEUSON ET35 | VDS | 3X BUCKET | LOW HOURS! | QUICK COUPLER - Pásové rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (20)

WACKER NEUSON ET35 | VDS | 3X BUCKET | LOW HOURS! | QUICK COUPLER

Pásové rýpadlo
2023269 hVlastní váha: 3924 kg25 koni
Nizozemsko, Marknesse
Zveřejněno: 2d.Referenční číslo 114299-1

35 950EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 867 739 CZK
  • ≈ 41 640 USD
2023269 hVlastní váha: 3924 kg25 koni
Nizozemsko, Marknesse
Kontaktujte prodejce
Wacker Neuson 14504 Odlično stanje - Pásové rýpadlo: obrázek 1
Wacker Neuson 14504 Odlično stanje - Pásové rýpadlo: obrázek 2
Wacker Neuson 14504 Odlično stanje - Pásové rýpadlo: obrázek 3
Wacker Neuson 14504 Odlično stanje - Pásové rýpadlo: obrázek 4
Wacker Neuson 14504 Odlično stanje - Pásové rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (23)

Wacker Neuson 14504 Odlično stanje

Pásové rýpadlo
20147255 h101 koni
Slovinsko, Sevnica
Zveřejněno: 2d.

38 500EUR

  • ≈ 929 289 CZK
  • ≈ 44 594 USD
20147255 h101 koni
Slovinsko, Sevnica
Kontaktujte prodejce
Wacker Neuson ET 90*Mono/Löffel/Gummiketten/Planier/SWS - Pásové rýpadlo: obrázek 1
Wacker Neuson ET 90*Mono/Löffel/Gummiketten/Planier/SWS - Pásové rýpadlo: obrázek 2
Wacker Neuson ET 90*Mono/Löffel/Gummiketten/Planier/SWS - Pásové rýpadlo: obrázek 3
Wacker Neuson ET 90*Mono/Löffel/Gummiketten/Planier/SWS - Pásové rýpadlo: obrázek 4
Wacker Neuson ET 90*Mono/Löffel/Gummiketten/Planier/SWS - Pásové rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (20)

Wacker Neuson ET 90*Mono/Löffel/Gummiketten/Planier/SWS

Pásové rýpadlo
20166360 h
Německo, Mühlheim am Main
Zveřejněno: 1měs. Referenční číslo j2362 , AL00351

30 990EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 748 018 CZK
  • ≈ 35 895 USD
20166360 h
Německo, Mühlheim am Main

Pásové rýpadlo WACKER NEUSON ET145

Zobrazit podobné
Hmm, zdá se, že je položka prodána
Pásové rýpadlo WACKER NEUSON ET145: obrázek 1

Najděte nové nabídky v katalogu

Otevřete katalog
zoom in
Pásové rýpadlo WACKER NEUSON ET145: obrázek 1
See what's in stock now
PRODÁNO

62 000EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 1 496 518 CZK
  • ≈ 71 814 USD

23 Červenec 2026

Tento inzerát je uložen v archivu pro referenci (specifikace, obvyklá cena). Na webu nejsou žádné zastaralé inzeráty — všechny aktivní nabídky najdete níže.

Značka

Referenční číslo

ATR-1149
Rok výroby

Stav

dobrý
Motohodiny

2610 h
Vlastní váha

15586 kg
Barva

žlutý
Lokace

Belgie, Stabroek, Antwerpen
Motor/transmise
druh paliva

nafta
výkonnost motoru

75 koni
motor

JFPXL03.4CDC - 4192/2200
Šasi/podvěs
pásy širka

500 mm
Karoserie
nákladní délka

7700 mm
nákladní šířka

2500 mm
nákladní výška

2850 mm

Tato nabídka je pouze pro informační účely. Podrobnosti si prosím ověřte přímo u prodávajícího.

PRODÁNO

62 000EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 1 496 518 CZK
  • ≈ 71 814 USD

23 Červenec 2026

Tato nabídka je pouze pro informační účely. Podrobnosti si prosím ověřte přímo u prodávajícího.

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie a se zpracováním svých osobních údajů. Zjistit více
t1 old test archive
t1 test archive - Construction machinery
t1 test archive - Aertssen Trading NV