Použitá pásová rýpadla: Využijte výhod více nabídek na stránkách Truck1

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 5581

Kritéria vyhledávání

search

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motohodiny, h

Motohodiny, h

Výkonnost motoru, koni

Výkonnost motoru, koni
Stránka 1 z 280

Kupujte a prodávejte ojetá pásová rýpadla online po celém světě

Pásové rýpadlo je nejběžnějším typem rýpadel. Jeho rozsáhlé použití se vysvětluje vysokou úrovní terénní mobility, manévrovatelností a širokým rozsahem nástavců, které lze použít. Tento typ rýpadel se používá zejména v sektorech, jako je stavebnictví, těžba dřeva, báňský průmysl, výstavba silnic a bourací práce.

Tipy, jak splnit váš cíl pomocí Truck1

Naše platforma dokáže uspokojit potřeby těch nejnáročnějších zákazníků, protože nabízí široký sortiment pásových rýpadel k prodeji od nejlepších prodejců stavebních strojů. Po provedení výběru se můžete s prodejcem spojit přímo prostřednictvím kontaktních informací uvedených v jakémkoliv jednotlivém inzerátu, nebo můžete podat dotaz na nezbytné podrobnosti pomocí zvláštního formuláře (umístěného pod nabídkou). Pokud se při hledání anebo srovnávání vyskytnou nějaké problémy, je možné umístit inzerát „poptávka“, který bude zaslán všem prodejcům rýpadel s požadovanými specifikacemi. Protože je nutné je přepravovat, doporučujeme, abyste si uvědomili geografickou polohu místa parkování a následné přepravní náklady, které mají vliv na celkovou cenu pásového rýpadla. Přejeme úspěšný obchod!

Počet výsledků: 5581
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.