CAT 312 C Pásové rýpadlo z Rumunsko na prodej na Truck1, ID: 8428109
Najít CATERPILLAR 312CPřejít na nabídky CATERPILLAR 312C
Zpráva byla přesunuta do archivu

Tento inzerát byl odstraněn z naší databáze. Můžete si však objednat: CAT 312 C

Zadat poptávkový inzerát
Otevřete katalog
Inzerát Pásové rýpadlo CAT 312 C již není dostupný, ale našli jsme podobné nabídky (20)
Podobné nabídky:
CAT 312 C L  - Pásové rýpadlo: obrázek 1
CAT 312 C L  - Pásové rýpadlo: obrázek 2
CAT 312 C L  - Pásové rýpadlo: obrázek 3
CAT 312 C L  - Pásové rýpadlo: obrázek 4
CAT 312 C L  - Pásové rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (13)

CAT 312 C L

Pásové rýpadlo
20057700 h911 koni
Rumunsko, Borș
Zveřejněno: 2měs.

32 000EUR

  • ≈ 771 552 CZK
  • ≈ 37 362 USD
20057700 h911 koni
Rumunsko, Borș
Kontaktujte prodejce
CAT 312 C  - Pásové rýpadlo: obrázek 1
CAT 312 C  - Pásové rýpadlo: obrázek 2
CAT 312 C  - Pásové rýpadlo: obrázek 3
CAT 312 C  - Pásové rýpadlo: obrázek 4
CAT 312 C  - Pásové rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (14)

CAT 312 C

Pásové rýpadlo
20059200 h
Rumunsko, Borș
Zveřejněno: 2měs.

29 000EUR

  • ≈ 699 219 CZK
  • ≈ 33 859 USD
20059200 h
Rumunsko, Borș
Kontaktujte prodejce
2005 Komatsu PC210LC-7 HYDRUALIC EXCAVATOR, 700G, 2-Piece Boom, Piping, A/C - Pásové rýpadlo: obrázek 1
2005 Komatsu PC210LC-7 HYDRUALIC EXCAVATOR, 700G, 2-Piece Boom, Piping, A/C - Pásové rýpadlo: obrázek 2
2005 Komatsu PC210LC-7 HYDRUALIC EXCAVATOR, 700G, 2-Piece Boom, Piping, A/C - Pásové rýpadlo: obrázek 3
2005 Komatsu PC210LC-7 HYDRUALIC EXCAVATOR, 700G, 2-Piece Boom, Piping, A/C - Pásové rýpadlo: obrázek 4
2005 Komatsu PC210LC-7 HYDRUALIC EXCAVATOR, 700G, 2-Piece Boom, Piping, A/C - Pásové rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (50)

2005 Komatsu PC210LC-7 HYDRUALIC EXCAVATOR, 700G, 2-Piece Boom, Piping, A/C

Pásové rýpadlo
20059864 h
Japonsko, Tokyo
Zveřejněno: 2měs. Referenční číslo 200817191119

31 291EUR

  • ≈ 754 457 CZK
  • ≈ 36 534 USD
20059864 h
Japonsko, Tokyo
Kontaktujte prodejce
Caterpillar 312C - Pásové rýpadlo: obrázek 1
Caterpillar 312C - Pásové rýpadlo: obrázek 2
Caterpillar 312C - Pásové rýpadlo: obrázek 3
Caterpillar 312C - Pásové rýpadlo: obrázek 4
Caterpillar 312C - Pásové rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (48)

Caterpillar 312C

Pásové rýpadlo
200710000 hVlastní váha: 14000 kg
Francie, Neuville-Saint-Amand
Zveřejněno: 1měs. Referenční číslo 14058064

28 500EUR

  • ≈ 687 163 CZK
  • ≈ 33 275 USD
200710000 hVlastní váha: 14000 kg
Francie, Neuville-Saint-Amand
Kontaktujte prodejce
CATERPILLAR CAT 312 Best-selling! Used Hydraulic Crawler Caterpillar Excavator Second Hand Cat 312 at stock for sale - Pásové rýpadlo: obrázek 1
CATERPILLAR CAT 312 Best-selling! Used Hydraulic Crawler Caterpillar Excavator Second Hand Cat 312 at stock for sale - Pásové rýpadlo: obrázek 2
CATERPILLAR CAT 312 Best-selling! Used Hydraulic Crawler Caterpillar Excavator Second Hand Cat 312 at stock for sale - Pásové rýpadlo: obrázek 3
CATERPILLAR CAT 312 Best-selling! Used Hydraulic Crawler Caterpillar Excavator Second Hand Cat 312 at stock for sale - Pásové rýpadlo: obrázek 4
CATERPILLAR CAT 312 Best-selling! Used Hydraulic Crawler Caterpillar Excavator Second Hand Cat 312 at stock for sale - Pásové rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (12)

28 780EUR

  • ≈ 693 914 CZK
  • ≈ 33 602 USD
1580 h96 koni
Čína, Shu Shan Qu
Kontaktujte prodejce
CATERPILLAR 320D2GC With CAT C7.1 - Pásové rýpadlo: obrázek 1
CATERPILLAR 320D2GC With CAT C7.1 - Pásové rýpadlo: obrázek 2
CATERPILLAR 320D2GC With CAT C7.1 - Pásové rýpadlo: obrázek 3
CATERPILLAR 320D2GC With CAT C7.1 - Pásové rýpadlo: obrázek 4
CATERPILLAR 320D2GC With CAT C7.1 - Pásové rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (32)

CATERPILLAR 320D2GC With CAT C7.1

Pásové rýpadlo
20173800 hVlastní váha: 20800 kg125 koni
Čína, -

32 576EUR

  • ≈ 785 439 CZK
  • ≈ 38 034 USD
20173800 hVlastní váha: 20800 kg125 koni
Čína, -
Kontaktujte prodejce
CATERPILLAR 320GC with CAT  C7.1 - Pásové rýpadlo: obrázek 1
CATERPILLAR 320GC with CAT  C7.1 - Pásové rýpadlo: obrázek 2
CATERPILLAR 320GC with CAT  C7.1 - Pásové rýpadlo: obrázek 3
CATERPILLAR 320GC with CAT  C7.1 - Pásové rýpadlo: obrázek 4
CATERPILLAR 320GC with CAT  C7.1 - Pásové rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (11)

CATERPILLAR 320GC with CAT C7.1

Pásové rýpadlo
20201200 hVlastní váha: 20600 kg138 koni
Čína, -

30 862EUR

  • ≈ 744 113 CZK
  • ≈ 36 033 USD
20201200 hVlastní váha: 20600 kg138 koni
Čína, -
Kontaktujte prodejce
CATERPILLAR 320D2 with CAT C7.1 - Pásové rýpadlo: obrázek 1
CATERPILLAR 320D2 with CAT C7.1 - Pásové rýpadlo: obrázek 2
CATERPILLAR 320D2 with CAT C7.1 - Pásové rýpadlo: obrázek 3
CATERPILLAR 320D2 with CAT C7.1 - Pásové rýpadlo: obrázek 4
CATERPILLAR 320D2 with CAT C7.1 - Pásové rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (31)

CATERPILLAR 320D2 with CAT C7.1

Pásové rýpadlo
20173800 hVlastní váha: 21100 kg150 koni
Čína, -

33 434EUR

  • ≈ 806 127 CZK
  • ≈ 39 036 USD
20173800 hVlastní váha: 21100 kg150 koni
Čína, -
Kontaktujte prodejce
Low Working Time CAT 312D2 Excavator Caterpillar Used 15ton Cat312D2 No Reviews yet [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázek 1
Low Working Time CAT 312D2 Excavator Caterpillar Used 15ton Cat312D2 No Reviews yet [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázek 2
Low Working Time CAT 312D2 Excavator Caterpillar Used 15ton Cat312D2 No Reviews yet [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázek 3
Low Working Time CAT 312D2 Excavator Caterpillar Used 15ton Cat312D2 No Reviews yet [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázek 4
Low Working Time CAT 312D2 Excavator Caterpillar Used 15ton Cat312D2 No Reviews yet [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (6)

Low Working Time CAT 312D2 Excavator Caterpillar Used 15ton Cat312D2 No Reviews yet [ Copy ]

Pásové rýpadlo
2013
Čína, Fei Dong Xian
Zveřejněno: 2měs.

28 290EUR

  • ≈ 682 100 CZK
  • ≈ 33 030 USD
2013
Čína, Fei Dong Xian
Kontaktujte prodejce
CAT 312D - Pásové rýpadlo: obrázek 1
CAT 312D - Pásové rýpadlo: obrázek 2
CAT 312D - Pásové rýpadlo: obrázek 3
CAT 312D - Pásové rýpadlo: obrázek 4

CAT 312D

Pásové rýpadlo
200940 h
Panama, El Cope
Zveřejněno: 8d.Referenční číslo HCW00439

25 694EUR

Aukce
  • ≈ 619 508 CZK
  • ≈ 29 999 USD
200940 h
Panama, El Cope
Kontaktujte prodejce
2013 Caterpillar CAT 320D HYDRUALIC EXCAVATOR, 9,686 HOURS, 7600G, ARM CRANE A/C, MULT - Pásové rýpadlo: obrázek 1
2013 Caterpillar CAT 320D HYDRUALIC EXCAVATOR, 9,686 HOURS, 7600G, ARM CRANE A/C, MULT - Pásové rýpadlo: obrázek 2
2013 Caterpillar CAT 320D HYDRUALIC EXCAVATOR, 9,686 HOURS, 7600G, ARM CRANE A/C, MULT - Pásové rýpadlo: obrázek 3
2013 Caterpillar CAT 320D HYDRUALIC EXCAVATOR, 9,686 HOURS, 7600G, ARM CRANE A/C, MULT - Pásové rýpadlo: obrázek 4
2013 Caterpillar CAT 320D HYDRUALIC EXCAVATOR, 9,686 HOURS, 7600G, ARM CRANE A/C, MULT - Pásové rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (50)

2013 Caterpillar CAT 320D HYDRUALIC EXCAVATOR, 9,686 HOURS, 7600G, ARM CRANE A/C, MULT

Pásové rýpadlo
20139686 h
Japonsko, Tokyo
Zveřejněno: 2měs. Referenční číslo 200817191662

31 633EUR

  • ≈ 762 703 CZK
  • ≈ 36 933 USD
20139686 h
Japonsko, Tokyo
Kontaktujte prodejce
CATERPILLAR 320D2 with CAT C7.1 - Pásové rýpadlo: obrázek 1
CATERPILLAR 320D2 with CAT C7.1 - Pásové rýpadlo: obrázek 2
CATERPILLAR 320D2 with CAT C7.1 - Pásové rýpadlo: obrázek 3
CATERPILLAR 320D2 with CAT C7.1 - Pásové rýpadlo: obrázek 4
CATERPILLAR 320D2 with CAT C7.1 - Pásové rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (8)

CATERPILLAR 320D2 with CAT C7.1

Pásové rýpadlo
20192800 hVlastní váha: 21100 kg150 koni
Čína, -

30 005EUR

  • ≈ 723 450 CZK
  • ≈ 35 032 USD
20192800 hVlastní váha: 21100 kg150 koni
Čína, -
Kontaktujte prodejce
Caterpillar 312C gravemaskin m/ to skuffer - Pásové rýpadlo: obrázek 1
Caterpillar 312C gravemaskin m/ to skuffer - Pásové rýpadlo: obrázek 2
Caterpillar 312C gravemaskin m/ to skuffer - Pásové rýpadlo: obrázek 3
Caterpillar 312C gravemaskin m/ to skuffer - Pásové rýpadlo: obrázek 4
Caterpillar 312C gravemaskin m/ to skuffer - Pásové rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (50)

Caterpillar 312C gravemaskin m/ to skuffer

Pásové rýpadlo
2004
Norsko, Våg
Zveřejněno: 1měs. Referenční číslo 23877

26 900EUR

  • ≈ 648 585 CZK
  • ≈ 31 407 USD
2004
Norsko, Våg
Kontaktujte prodejce
Caterpillar 345C - Pásové rýpadlo: obrázek 1
Caterpillar 345C - Pásové rýpadlo: obrázek 2
Caterpillar 345C - Pásové rýpadlo: obrázek 3
Caterpillar 345C - Pásové rýpadlo: obrázek 4
Caterpillar 345C - Pásové rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (20)

Caterpillar 345C

Pásové rýpadlo
200513409 hVlastní váha: 52100 kg
Nizozemsko, Groesbeek
Zveřejněno: 7d.

38 950EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 939 123 CZK
  • ≈ 45 476 USD
200513409 hVlastní váha: 52100 kg
Nizozemsko, Groesbeek
Kontaktujte prodejce
2014 Caterpillar CAT 320E-2 HYDRUALIC EXCAVATOR, 9693 HOUR, 600G, CAB, MULTI, A/C - Pásové rýpadlo: obrázek 1
2014 Caterpillar CAT 320E-2 HYDRUALIC EXCAVATOR, 9693 HOUR, 600G, CAB, MULTI, A/C - Pásové rýpadlo: obrázek 2
2014 Caterpillar CAT 320E-2 HYDRUALIC EXCAVATOR, 9693 HOUR, 600G, CAB, MULTI, A/C - Pásové rýpadlo: obrázek 3
2014 Caterpillar CAT 320E-2 HYDRUALIC EXCAVATOR, 9693 HOUR, 600G, CAB, MULTI, A/C - Pásové rýpadlo: obrázek 4
2014 Caterpillar CAT 320E-2 HYDRUALIC EXCAVATOR, 9693 HOUR, 600G, CAB, MULTI, A/C - Pásové rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (50)

2014 Caterpillar CAT 320E-2 HYDRUALIC EXCAVATOR, 9693 HOUR, 600G, CAB, MULTI, A/C

Pásové rýpadlo
20149693 h
Japonsko, Tokyo
Zveřejněno: 1měs. Referenční číslo 200817191896

33 005EUR

  • ≈ 795 783 CZK
  • ≈ 38 535 USD
20149693 h
Japonsko, Tokyo
Kontaktujte prodejce
2011 Caterpillar CAT 320DL-E HYDRUALIC EXCAVATOR, 7784(h) 600G. A/C. COM-PIPING. EPA. - Pásové rýpadlo: obrázek 1
2011 Caterpillar CAT 320DL-E HYDRUALIC EXCAVATOR, 7784(h) 600G. A/C. COM-PIPING. EPA. - Pásové rýpadlo: obrázek 2
2011 Caterpillar CAT 320DL-E HYDRUALIC EXCAVATOR, 7784(h) 600G. A/C. COM-PIPING. EPA. - Pásové rýpadlo: obrázek 3
2011 Caterpillar CAT 320DL-E HYDRUALIC EXCAVATOR, 7784(h) 600G. A/C. COM-PIPING. EPA. - Pásové rýpadlo: obrázek 4
2011 Caterpillar CAT 320DL-E HYDRUALIC EXCAVATOR, 7784(h) 600G. A/C. COM-PIPING. EPA. - Pásové rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (50)

2011 Caterpillar CAT 320DL-E HYDRUALIC EXCAVATOR, 7784(h) 600G. A/C. COM-PIPING. EPA.

Pásové rýpadlo
20117784 h
Japonsko, Tokyo
Zveřejněno: 5d.Referenční číslo 200817192012

33 005EUR

  • ≈ 795 783 CZK
  • ≈ 38 535 USD
20117784 h
Japonsko, Tokyo
Kontaktujte prodejce
High Quality Second Hand 30 Tons Cat330c Construction Machine Caterpillar Excavator Cat330 Used Crawler Excavator - Pásové rýpadlo: obrázek 1
High Quality Second Hand 30 Tons Cat330c Construction Machine Caterpillar Excavator Cat330 Used Crawler Excavator - Pásové rýpadlo: obrázek 2
High Quality Second Hand 30 Tons Cat330c Construction Machine Caterpillar Excavator Cat330 Used Crawler Excavator - Pásové rýpadlo: obrázek 3
High Quality Second Hand 30 Tons Cat330c Construction Machine Caterpillar Excavator Cat330 Used Crawler Excavator - Pásové rýpadlo: obrázek 4
High Quality Second Hand 30 Tons Cat330c Construction Machine Caterpillar Excavator Cat330 Used Crawler Excavator - Pásové rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (6)

29 800EUR

  • ≈ 718 507 CZK
  • ≈ 34 793 USD
2016242 koni
Guinea, Conakry
Kontaktujte prodejce
2004 Caterpillar CAT 312C HYDRUALIC EXCAVTOR, 3162 HOUR, 500 G, W/5 PIPES, A/C - Pásové rýpadlo: obrázek 1
2004 Caterpillar CAT 312C HYDRUALIC EXCAVTOR, 3162 HOUR, 500 G, W/5 PIPES, A/C - Pásové rýpadlo: obrázek 2
2004 Caterpillar CAT 312C HYDRUALIC EXCAVTOR, 3162 HOUR, 500 G, W/5 PIPES, A/C - Pásové rýpadlo: obrázek 3
2004 Caterpillar CAT 312C HYDRUALIC EXCAVTOR, 3162 HOUR, 500 G, W/5 PIPES, A/C - Pásové rýpadlo: obrázek 4
2004 Caterpillar CAT 312C HYDRUALIC EXCAVTOR, 3162 HOUR, 500 G, W/5 PIPES, A/C - Pásové rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (50)

2004 Caterpillar CAT 312C HYDRUALIC EXCAVTOR, 3162 HOUR, 500 G, W/5 PIPES, A/C

Pásové rýpadlo
20043162 h
Japonsko, Tokyo
Zveřejněno: 1měs. Referenční číslo 200817191853

25 290EUR

  • ≈ 609 767 CZK
  • ≈ 29 527 USD
20043162 h
Japonsko, Tokyo
Kontaktujte prodejce
2014 Caterpillar CAT 320E-2 HYDRUALIC EXCAVATOR, 8029 HOUR, 700G, PIPING, A/C, MULTI, W/MASTER KEY, EPA - Pásové rýpadlo: obrázek 1
2014 Caterpillar CAT 320E-2 HYDRUALIC EXCAVATOR, 8029 HOUR, 700G, PIPING, A/C, MULTI, W/MASTER KEY, EPA - Pásové rýpadlo: obrázek 2
2014 Caterpillar CAT 320E-2 HYDRUALIC EXCAVATOR, 8029 HOUR, 700G, PIPING, A/C, MULTI, W/MASTER KEY, EPA - Pásové rýpadlo: obrázek 3
2014 Caterpillar CAT 320E-2 HYDRUALIC EXCAVATOR, 8029 HOUR, 700G, PIPING, A/C, MULTI, W/MASTER KEY, EPA - Pásové rýpadlo: obrázek 4
2014 Caterpillar CAT 320E-2 HYDRUALIC EXCAVATOR, 8029 HOUR, 700G, PIPING, A/C, MULTI, W/MASTER KEY, EPA - Pásové rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (50)

2014 Caterpillar CAT 320E-2 HYDRUALIC EXCAVATOR, 8029 HOUR, 700G, PIPING, A/C, MULTI, W/MASTER KEY, EPA

Pásové rýpadlo
20148029 h
Japonsko, Tokyo
Zveřejněno: 2měs. Referenční číslo 200817191568

33 005EUR

  • ≈ 795 783 CZK
  • ≈ 38 535 USD
20148029 h
Japonsko, Tokyo
Kontaktujte prodejce
2004 Caterpillar CAT 320C HYDRUALIC EXCAVATOR, 7180(h) 600G. A/C. EPA. - Pásové rýpadlo: obrázek 1
2004 Caterpillar CAT 320C HYDRUALIC EXCAVATOR, 7180(h) 600G. A/C. EPA. - Pásové rýpadlo: obrázek 2
2004 Caterpillar CAT 320C HYDRUALIC EXCAVATOR, 7180(h) 600G. A/C. EPA. - Pásové rýpadlo: obrázek 3
2004 Caterpillar CAT 320C HYDRUALIC EXCAVATOR, 7180(h) 600G. A/C. EPA. - Pásové rýpadlo: obrázek 4
2004 Caterpillar CAT 320C HYDRUALIC EXCAVATOR, 7180(h) 600G. A/C. EPA. - Pásové rýpadlo: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (50)

2004 Caterpillar CAT 320C HYDRUALIC EXCAVATOR, 7180(h) 600G. A/C. EPA.

Pásové rýpadlo
20047180 h
Japonsko, Tokyo
Zveřejněno: 3d.Referenční číslo 200817192037

28 719EUR

  • ≈ 692 443 CZK
  • ≈ 33 531 USD
20047180 h
Japonsko, Tokyo
Kontaktujte prodejce

Pásové rýpadlo CAT 312 C

Zobrazit podobné
Hmm, zdá se, že je položka prodána
Pásové rýpadlo CAT 312 C: obrázek 1

Najděte nové nabídky v katalogu

Otevřete katalog
zoom in
Pásové rýpadlo CAT 312 C: obrázek 1
See what's in stock now
Těžké stroje CATERPILLAR
4.6
2 recenzí
PRODÁNO

32 000EUR

  • ≈ 771 552 CZK
  • ≈ 37 362 USD

6 Září 2024

Tento inzerát je uložen v archivu pro referenci (specifikace, obvyklá cena). Na webu nejsou žádné zastaralé inzeráty — všechny aktivní nabídky najdete níže.

Značka

Model

Rok výroby

Celková váha

15800 kg
Lokace

Rumunsko, Rumänien, Bors, Bihor
Motor/transmise
výkonnost motoru

89 koni
motor

Caterpillar

Tato nabídka je pouze pro informační účely. Podrobnosti si prosím ověřte přímo u prodávajícího.

Těžké stroje CATERPILLAR
4.6
2 recenzí
PRODÁNO

32 000EUR

  • ≈ 771 552 CZK
  • ≈ 37 362 USD

6 Září 2024

Tato nabídka je pouze pro informační účely. Podrobnosti si prosím ověřte přímo u prodávajícího.

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie a se zpracováním svých osobních údajů. Zjistit více
t1 old test archive
t1 test archive - Construction machinery
t1 test archive - AGROSPRINTER