Kleemann 122 Drticí zařízení z Francie na prodej na Truck1, ID: 11118799
Najít KLEEMANNPřejít na nabídky KLEEMANN
Zpráva byla přesunuta do archivu

Tento inzerát byl odstraněn z naší databáze. Můžete si však objednat: Kleemann 122

Zadat poptávkový inzerát
Otevřete katalog
Inzerát Drticí zařízení Kleemann 122 již není dostupný, ale našli jsme podobné nabídky (16)
Podobné nabídky:
Nejvhodnější
Kleemann 122 - Drticí zařízení: obrázek 1
Kleemann 122 - Drticí zařízení: obrázek 2
Kleemann 122 - Drticí zařízení: obrázek 3
Kleemann 122 - Drticí zařízení: obrázek 4
Kleemann 122 - Drticí zařízení: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (36)

Kleemann 122

Drticí zařízení
200410000 hVlastní váha: 56000 kg
Francie, Neuville-Saint-Amand
Zveřejněno: 1měs. Referenční číslo 3203401

95 900EUR

  • ≈ 2 341 350 CZK
  • ≈ 109 181 USD
200410000 hVlastní váha: 56000 kg
Francie, Neuville-Saint-Amand
Kontaktujte prodejce
Kleemann MR122 K092 - Dutch Machine / Impact Crusher - Drticí zařízení: obrázek 1
Kleemann MR122 K092 - Dutch Machine / Impact Crusher - Drticí zařízení: obrázek 2
Kleemann MR122 K092 - Dutch Machine / Impact Crusher - Drticí zařízení: obrázek 3
Kleemann MR122 K092 - Dutch Machine / Impact Crusher - Drticí zařízení: obrázek 4
Kleemann MR122 K092 - Dutch Machine / Impact Crusher - Drticí zařízení: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (20)

Kleemann MR122 K092 - Dutch Machine / Impact Crusher

Drticí zařízení
201115143 hVlastní váha: 68400 kg
Nizozemsko, Veldhoven

125 000EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 3 051 812 CZK
  • ≈ 142 311 USD
201115143 hVlastní váha: 68400 kg
Nizozemsko, Veldhoven
Kontaktujte prodejce
Kleemann MC 110 R - Drticí zařízení: obrázek 1
Kleemann MC 110 R - Drticí zařízení: obrázek 2
Kleemann MC 110 R - Drticí zařízení: obrázek 3
Kleemann MC 110 R - Drticí zařízení: obrázek 4
Kleemann MC 110 R - Drticí zařízení: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (29)

Kleemann MC 110 R

Drticí zařízení
2011
Polsko, Oleśnica
Zjistit cenu
2011
Polsko, Oleśnica
Kontaktujte prodejce
Kleemann MRS132R - Drticí zařízení: obrázek 1
Kleemann MRS132R - Drticí zařízení: obrázek 2
Kleemann MRS132R - Drticí zařízení: obrázek 3
Kleemann MRS132R - Drticí zařízení: obrázek 4
Kleemann MRS132R - Drticí zařízení: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (26)

Kleemann MRS132R

Drticí zařízení
2013Vlastní váha: 45000 kg
Chorvatsko, Sesvete

165 000EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 4 028 392 CZK
  • ≈ 187 850 USD
2013Vlastní váha: 45000 kg
Chorvatsko, Sesvete
Kontaktujte prodejce
Kleemann MR130Z EVO2 - Drticí zařízení: obrázek 1
Kleemann MR130Z EVO2 - Drticí zařízení: obrázek 2
Kleemann MR130Z EVO2 - Drticí zařízení: obrázek 3
Kleemann MR130Z EVO2 - Drticí zařízení: obrázek 4
Kleemann MR130Z EVO2 - Drticí zařízení: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (21)

Kleemann MR130Z EVO2

Drticí zařízení
201411500 h
Izrael, Yeroham
Zjistit cenu
201411500 h
Izrael, Yeroham
Kontaktujte prodejce
Kleemann + Reiner SHN 8 – Impact mill / Prallmühle - Drticí zařízení: obrázek 1

Kleemann + Reiner SHN 8 – Impact mill / Prallmühle

Drticí zařízení
1985
Německo, Metten
Zjistit cenu
1985
Německo, Metten
Kontaktujte prodejce
Kleemann MOBICAT MC 120 Z A MACHOIRE - Drticí zařízení: obrázek 1
Kleemann MOBICAT MC 120 Z A MACHOIRE - Drticí zařízení: obrázek 2
Kleemann MOBICAT MC 120 Z A MACHOIRE - Drticí zařízení: obrázek 3
Kleemann MOBICAT MC 120 Z A MACHOIRE - Drticí zařízení: obrázek 4
Kleemann MOBICAT MC 120 Z A MACHOIRE - Drticí zařízení: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (10)

Kleemann MOBICAT MC 120 Z A MACHOIRE

Drticí zařízení
20188300 hVlastní váha: 73900 kg
Francie, Neuville-Saint-Amand
Zveřejněno: 1d.Referenční číslo 203801

189 900EUR

  • ≈ 4 636 313 CZK
  • ≈ 216 199 USD
20188300 hVlastní váha: 73900 kg
Francie, Neuville-Saint-Amand
Kontaktujte prodejce
2023 Kleemann MR130i EVO2 - Drticí zařízení: obrázek 1
2023 Kleemann MR130i EVO2 - Drticí zařízení: obrázek 2
2023 Kleemann MR130i EVO2 - Drticí zařízení: obrázek 3
2023 Kleemann MR130i EVO2 - Drticí zařízení: obrázek 4
2023 Kleemann MR130i EVO2 - Drticí zařízení: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (6)

2023 Kleemann MR130i EVO2

Drticí zařízení
2023
Irsko, Birr
Zveřejněno: 9d.Referenční číslo 1314393
Zjistit cenu
2023
Irsko, Birr
Kleemann A PERCUSSION MR110I EVO 2 - Drticí zařízení: obrázek 1
Kleemann A PERCUSSION MR110I EVO 2 - Drticí zařízení: obrázek 2
Kleemann A PERCUSSION MR110I EVO 2 - Drticí zařízení: obrázek 3
Kleemann A PERCUSSION MR110I EVO 2 - Drticí zařízení: obrázek 4
Kleemann A PERCUSSION MR110I EVO 2 - Drticí zařízení: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (12)

Kleemann A PERCUSSION MR110I EVO 2

Drticí zařízení
20214786 hVlastní váha: 56500 kg
Francie, Neuville-Saint-Amand
Zveřejněno: 1měs. Referenční číslo 2203488

569 900EUR

  • ≈ 13 913 823 CZK
  • ≈ 648 825 USD
20214786 hVlastní váha: 56500 kg
Francie, Neuville-Saint-Amand
Kontaktujte prodejce
Kleemann MR130Z EVO2 - Magnet / Screen - Drticí zařízení: obrázek 1
Kleemann MR130Z EVO2 - Magnet / Screen - Drticí zařízení: obrázek 2
Kleemann MR130Z EVO2 - Magnet / Screen - Drticí zařízení: obrázek 3
Kleemann MR130Z EVO2 - Magnet / Screen - Drticí zařízení: obrázek 4
Kleemann MR130Z EVO2 - Magnet / Screen - Drticí zařízení: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (20)

Kleemann MR130Z EVO2 - Magnet / Screen

Drticí zařízení
20159938 hVlastní váha: 60050 kg
Nizozemsko, Veldhoven
Zveřejněno: 1měs. Referenční číslo BM007935

175 000EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 4 272 537 CZK
  • ≈ 199 235 USD
20159938 hVlastní váha: 60050 kg
Nizozemsko, Veldhoven
Kontaktujte prodejce
Kleemann MC110I EVO2 A MACHOIRE - Drticí zařízení: obrázek 1
Kleemann MC110I EVO2 A MACHOIRE - Drticí zařízení: obrázek 2
Kleemann MC110I EVO2 A MACHOIRE - Drticí zařízení: obrázek 3
Kleemann MC110I EVO2 A MACHOIRE - Drticí zařízení: obrázek 4
Kleemann MC110I EVO2 A MACHOIRE - Drticí zařízení: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (34)

Kleemann MC110I EVO2 A MACHOIRE

Drticí zařízení
20223655 hVlastní váha: 45700 kg
Francie, Neuville-Saint-Amand
Zveřejněno: 6d.Referenční číslo 5203321

297 000EUR

  • ≈ 7 251 106 CZK
  • ≈ 338 131 USD
20223655 hVlastní váha: 45700 kg
Francie, Neuville-Saint-Amand
Kontaktujte prodejce
2021 Kleemann MC0 90i EVO2 - Drticí zařízení: obrázek 1
2021 Kleemann MC0 90i EVO2 - Drticí zařízení: obrázek 2
2021 Kleemann MC0 90i EVO2 - Drticí zařízení: obrázek 3
2021 Kleemann MC0 90i EVO2 - Drticí zařízení: obrázek 4
2021 Kleemann MC0 90i EVO2 - Drticí zařízení: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (8)

2021 Kleemann MC0 90i EVO2

Drticí zařízení
2021
Irsko, Roscrea
Zveřejněno: 2d.Referenční číslo 1314337
Zjistit cenu
2021
Irsko, Roscrea
Kleemann MR130Z EVO 2 K077 Impact Crusher Return Conveyor + - Drticí zařízení: obrázek 1
Kleemann MR130Z EVO 2 K077 Impact Crusher Return Conveyor + - Drticí zařízení: obrázek 2
Kleemann MR130Z EVO 2 K077 Impact Crusher Return Conveyor + - Drticí zařízení: obrázek 3
Kleemann MR130Z EVO 2 K077 Impact Crusher Return Conveyor + - Drticí zařízení: obrázek 4
Kleemann MR130Z EVO 2 K077 Impact Crusher Return Conveyor + - Drticí zařízení: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (20)

Kleemann MR130Z EVO 2 K077 Impact Crusher Return Conveyor +

Drticí zařízení
20149426 hVlastní váha: 60900 kg
Nizozemsko, Veldhoven

175 000EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 4 272 537 CZK
  • ≈ 199 235 USD
20149426 hVlastní váha: 60900 kg
Nizozemsko, Veldhoven
Kontaktujte prodejce
POWERSCREEN Chieftain 1400 - Drticí zařízení: obrázek 1

POWERSCREEN Chieftain 1400

Drticí zařízení
20043961 h
Lotyšsko, Klīves
Zveřejněno: 1rok.

21 000EUR

  • ≈ 512 704 CZK
  • ≈ 23 908 USD
20043961 h
Lotyšsko, Klīves
Kontaktujte prodejce
Sandvik Przesiewacz sortownik Terex Finlay 683 - Drticí zařízení: obrázek 1
Sandvik Przesiewacz sortownik Terex Finlay 683 - Drticí zařízení: obrázek 2
Sandvik Przesiewacz sortownik Terex Finlay 683 - Drticí zařízení: obrázek 3
Sandvik Przesiewacz sortownik Terex Finlay 683 - Drticí zařízení: obrázek 4
Sandvik Przesiewacz sortownik Terex Finlay 683 - Drticí zařízení: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (19)

Sandvik Przesiewacz sortownik Terex Finlay 683

Drticí zařízení
20048200 h
Polsko, Nowa Wieś
Zveřejněno: 10d.

35 409EUR

  • ≈ 864 493 CZK
  • ≈ 40 312 USD
20048200 h
Polsko, Nowa Wieś
Sandvik Barmac VSI Techroq T 7 R - Drticí zařízení: obrázek 1
Sandvik Barmac VSI Techroq T 7 R - Drticí zařízení: obrázek 2
Sandvik Barmac VSI Techroq T 7 R - Drticí zařízení: obrázek 3
Sandvik Barmac VSI Techroq T 7 R - Drticí zařízení: obrázek 4
Sandvik Barmac VSI Techroq T 7 R - Drticí zařízení: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (15)

Sandvik Barmac VSI Techroq T 7 R

Drticí zařízení
2004
Lucembursko, Rumelange
Zjistit cenu
2004
Lucembursko, Rumelange
Kontaktujte prodejce

Drticí zařízení Kleemann 122

Zobrazit podobné
Hmm, zdá se, že je položka prodána
Drticí zařízení Kleemann 122: obrázek 1

Najděte nové nabídky v katalogu

Otevřete katalog
zoom in
Drticí zařízení Kleemann 122: obrázek 1
See what's in stock now
PRODÁNO

95 900EUR

  • ≈ 2 341 350 CZK
  • ≈ 109 181 USD

26 Květen 2026

Tento inzerát je uložen v archivu pro referenci (specifikace, obvyklá cena). Na webu nejsou žádné zastaralé inzeráty — všechny aktivní nabídky najdete níže.

Značka

Referenční číslo

1203401
Rok výroby

Motohodiny

10000 h
Vlastní váha

56000 kg
Lokace

Francie, 02100 Neuville Saint Amand FRANCE

Tato nabídka je pouze pro informační účely. Podrobnosti si prosím ověřte přímo u prodávajícího.

PRODÁNO

95 900EUR

  • ≈ 2 341 350 CZK
  • ≈ 109 181 USD

26 Květen 2026

Tato nabídka je pouze pro informační účely. Podrobnosti si prosím ověřte přímo u prodávajícího.

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie a se zpracováním svých osobních údajů. Zjistit více
t1 old test archive
t1 test archive - Construction machinery
t1 test archive - Sodineg France