Použité drtiče: Využijte výhod více nabídek na stránkách Truck1

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 706

Kritéria vyhledávání

search

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motohodiny, h

Motohodiny, h

Výkonnost motoru, koni

Výkonnost motoru, koni
Stránka 1 z 36

Najděte, porovnejte a vyberte si drtič na Truck1

Drtič je speciální stavební stroj, který využívá kovového povrchu k lámání nebo stlačování velkých kamenů na jemnější kousky nebo hustší masy.

Typy drtičů

Drcení je první fází zpracování nerostů a drtiče jsou nepostradatelnými stroji, které se používají v hornictví a povrchovém dobývání. Různé typy drtičů jsou navrženy podle stupně, kterým rozbíjí výchozí suroviny. Dalším klíčovým faktorem pro zařazení je velikost suroviny. V důsledku toho existují primární a sekundární drtiče na hrubé materiály, stejně jako terciární a kvartérní modely redukující částice rudy na menší stupně.

Stejně jako drticí stroje, které jsou navrženy pro maximální produktivitu, je online tržiště Truck1 navrženo tak, aby vám nabídlo nejlepší možné služby. Při vyhledávání použitých drtičů na prodej využijte naší pokročilé navigační techniky, osvědčených prodejců z celé Evropy a širokého výběru strojů od specializovaných výrobců, jako je Sandvik, Mesto a mnoho dalších.

Počet výsledků: 706
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.