FIAT DUCATO Dodávka skřín z Itálie na prodej na Truck1, ID: 11013926
Najít FIAT DucatoPřejít na nabídky FIAT Ducato
Zpráva byla přesunuta do archivu

Tento inzerát byl odstraněn z naší databáze. Můžete si však objednat: FIAT DUCATO

Zadat poptávkový inzerát
Otevřete katalog
Inzerát Dodávka skřín FIAT DUCATO již není dostupný, ale našli jsme podobné nabídky (10)
Podobné nabídky:
FIAT DUCATO - Dodávka skřín: obrázek 1
FIAT DUCATO - Dodávka skřín: obrázek 2
FIAT DUCATO - Dodávka skřín: obrázek 3
FIAT DUCATO - Dodávka skřín: obrázek 4
FIAT DUCATO - Dodávka skřín: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (14)

FIAT DUCATO

Dodávka skřín
151755 kmnaftaMnožství míst: 3139 koniNosnost: 1000 kgCelková váha: 3500 kg
Itálie, Moncalieri
Zveřejněno: 2měs. Referenční číslo KUA2640562

25 000EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 606 320 CZK
  • ≈ 28 562 USD
151755 kmnaftaMnožství míst: 3139 koniNosnost: 1000 kgCelková váha: 3500 kg
Itálie, Moncalieri
Kontaktujte prodejce
Fiat Ducato 2.2 Bakwagen Laadklep! - Dodávka skřín: obrázek 1
Fiat Ducato 2.2 Bakwagen Laadklep! - Dodávka skřín: obrázek 2
Fiat Ducato 2.2 Bakwagen Laadklep! - Dodávka skřín: obrázek 3
Fiat Ducato 2.2 Bakwagen Laadklep! - Dodávka skřín: obrázek 4
Fiat Ducato 2.2 Bakwagen Laadklep! - Dodávka skřín: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (14)

Fiat Ducato 2.2 Bakwagen Laadklep!

Dodávka skřín
202281646 kmnaftaEuro 6Množství míst: 3160 koniNosnost: 870 kgCelková váha: 3500 kg
Nizozemsko, Vuren
Zveřejněno: 14d.Referenční číslo 322496

23 850EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 578 429 CZK
  • ≈ 27 248 USD
202281646 kmnaftaEuro 6Množství míst: 3160 koniNosnost: 870 kgCelková váha: 3500 kg
Nizozemsko, Vuren
Kontaktujte prodejce
FIAT DUCATO BOX LIFT 8 PALLETS CRUISE CONTROL NAVIGATION AIR CONDITIONING LED LIGHTS  130HP - Dodávka skřín: obrázek 1
FIAT DUCATO BOX LIFT 8 PALLETS CRUISE CONTROL NAVIGATION AIR CONDITIONING LED LIGHTS  130HP - Dodávka skřín: obrázek 2
FIAT DUCATO BOX LIFT 8 PALLETS CRUISE CONTROL NAVIGATION AIR CONDITIONING LED LIGHTS  130HP - Dodávka skřín: obrázek 3
FIAT DUCATO BOX LIFT 8 PALLETS CRUISE CONTROL NAVIGATION AIR CONDITIONING LED LIGHTS  130HP - Dodávka skřín: obrázek 4
FIAT DUCATO BOX LIFT 8 PALLETS CRUISE CONTROL NAVIGATION AIR CONDITIONING LED LIGHTS  130HP - Dodávka skřín: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (45)

FIAT DUCATO BOX LIFT 8 PALLETS CRUISE CONTROL NAVIGATION AIR CONDITIONING LED LIGHTS 130HP

Dodávka skřín
202084700 kmnaftaEuro 6Množství míst: 3130 koniNosnost: 881 kgCelková váha: 3500 kg
Polsko, Wałbrzych
Zveřejněno: 4h. Referenční číslo L61506

22 990EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 557 571 CZK
  • ≈ 26 266 USD
202084700 kmnaftaEuro 6Množství míst: 3130 koniNosnost: 881 kgCelková váha: 3500 kg
Polsko, Wałbrzych
Kontaktujte prodejce
FIAT DUCATO 2.2 140 CV EURO 6 - Dodávka skřín: obrázek 1
FIAT DUCATO 2.2 140 CV EURO 6 - Dodávka skřín: obrázek 2
FIAT DUCATO 2.2 140 CV EURO 6 - Dodávka skřín: obrázek 3
FIAT DUCATO 2.2 140 CV EURO 6 - Dodávka skřín: obrázek 4
FIAT DUCATO 2.2 140 CV EURO 6 - Dodávka skřín: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (26)

FIAT DUCATO 2.2 140 CV EURO 6

Dodávka skřín
202293000 kmnaftaEuro 6Množství míst: 2140 koniNosnost: 1400 kgCelková váha: 3500 kg
Španělsko, Lorca

21 000EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 509 308 CZK
  • ≈ 23 992 USD
202293000 kmnaftaEuro 6Množství míst: 2140 koniNosnost: 1400 kgCelková váha: 3500 kg
Španělsko, Lorca
Kontaktujte prodejce
FIAT DUCATO  BOX LIFT 8 PALLETS CRUISE CONTROL AIR CONDITIONING  140HP - Dodávka skřín: obrázek 1
FIAT DUCATO  BOX LIFT 8 PALLETS CRUISE CONTROL AIR CONDITIONING  140HP - Dodávka skřín: obrázek 2
FIAT DUCATO  BOX LIFT 8 PALLETS CRUISE CONTROL AIR CONDITIONING  140HP - Dodávka skřín: obrázek 3
FIAT DUCATO  BOX LIFT 8 PALLETS CRUISE CONTROL AIR CONDITIONING  140HP - Dodávka skřín: obrázek 4
FIAT DUCATO  BOX LIFT 8 PALLETS CRUISE CONTROL AIR CONDITIONING  140HP - Dodávka skřín: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (39)

FIAT DUCATO BOX LIFT 8 PALLETS CRUISE CONTROL AIR CONDITIONING 140HP

Dodávka skřín
2023121500 kmnaftaEuro 6Množství míst: 3140 koniNosnost: 745 kgCelková váha: 3500 kg
Polsko, Wałbrzych
Zveřejněno: 15d.Referenční číslo X69519

23 590EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 572 123 CZK
  • ≈ 26 951 USD
2023121500 kmnaftaEuro 6Množství míst: 3140 koniNosnost: 745 kgCelková váha: 3500 kg
Polsko, Wałbrzych
Kontaktujte prodejce
FIAT DUCATO BOX LIFT 8 PALLETS CRUISE CONTROL NAVIGATION AIR CONDITIONING  130HP - Dodávka skřín: obrázek 1
FIAT DUCATO BOX LIFT 8 PALLETS CRUISE CONTROL NAVIGATION AIR CONDITIONING  130HP - Dodávka skřín: obrázek 2
FIAT DUCATO BOX LIFT 8 PALLETS CRUISE CONTROL NAVIGATION AIR CONDITIONING  130HP - Dodávka skřín: obrázek 3
FIAT DUCATO BOX LIFT 8 PALLETS CRUISE CONTROL NAVIGATION AIR CONDITIONING  130HP - Dodávka skřín: obrázek 4
FIAT DUCATO BOX LIFT 8 PALLETS CRUISE CONTROL NAVIGATION AIR CONDITIONING  130HP - Dodávka skřín: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (38)

FIAT DUCATO BOX LIFT 8 PALLETS CRUISE CONTROL NAVIGATION AIR CONDITIONING 130HP

Dodávka skřín
202188300 kmnaftaEuro 6Množství míst: 3130 koniNosnost: 775 kgCelková váha: 3500 kg
Polsko, Wałbrzych
Zveřejněno: 15d.Referenční číslo S95570

23 590EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 572 123 CZK
  • ≈ 26 951 USD
202188300 kmnaftaEuro 6Množství míst: 3130 koniNosnost: 775 kgCelková váha: 3500 kg
Polsko, Wałbrzych
Kontaktujte prodejce
FIAT DUCATO MAXI MULTIJECT 160 / KONTENER 4,3 M / WINDA 750 KG / MANUAL / SPROWADZONY - Dodávka skřín: obrázek 1
FIAT DUCATO MAXI MULTIJECT 160 / KONTENER 4,3 M / WINDA 750 KG / MANUAL / SPROWADZONY - Dodávka skřín: obrázek 2
FIAT DUCATO MAXI MULTIJECT 160 / KONTENER 4,3 M / WINDA 750 KG / MANUAL / SPROWADZONY - Dodávka skřín: obrázek 3
FIAT DUCATO MAXI MULTIJECT 160 / KONTENER 4,3 M / WINDA 750 KG / MANUAL / SPROWADZONY - Dodávka skřín: obrázek 4
FIAT DUCATO MAXI MULTIJECT 160 / KONTENER 4,3 M / WINDA 750 KG / MANUAL / SPROWADZONY - Dodávka skřín: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (45)

FIAT DUCATO MAXI MULTIJECT 160 / KONTENER 4,3 M / WINDA 750 KG / MANUAL / SPROWADZONY

Dodávka skřín
2022162000 kmEuro 6160 koniCelková váha: 3500 kg
Polsko, Leśna-Stara Wieś
Zveřejněno: 27d.

21 500EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 521 435 CZK
  • ≈ 24 563 USD
2022162000 kmEuro 6160 koniCelková váha: 3500 kg
Polsko, Leśna-Stara Wieś
Fiat Ducato 2.2 box truck - Dodávka skřín: obrázek 1
Fiat Ducato 2.2 box truck - Dodávka skřín: obrázek 2
Fiat Ducato 2.2 box truck - Dodávka skřín: obrázek 3
Fiat Ducato 2.2 box truck - Dodávka skřín: obrázek 4
Fiat Ducato 2.2 box truck - Dodávka skřín: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (38)

Fiat Ducato 2.2 box truck

Dodávka skřín
2023135000 kmnafta160 koniNosnost: 1020 kg
Maďarsko, XVIII. kerület
Zveřejněno: 2měs. Referenční číslo LTK670

19 300EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 468 079 CZK
  • ≈ 22 050 USD
2023135000 kmnafta160 koniNosnost: 1020 kg
Maďarsko, XVIII. kerület
Kontaktujte prodejce
FIAT DUCATO - Dodávka skřín: obrázek 1
FIAT DUCATO - Dodávka skřín: obrázek 2
FIAT DUCATO - Dodávka skřín: obrázek 3
FIAT DUCATO - Dodávka skřín: obrázek 4
FIAT DUCATO - Dodávka skřín: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (14)

FIAT DUCATO

Dodávka skřín
390119 kmnaftaMnožství míst: 3149 koniNosnost: 905 kgCelková váha: 3500 kg
Itálie, Moncalieri

16 500EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 400 171 CZK
  • ≈ 18 851 USD
390119 kmnaftaMnožství míst: 3149 koniNosnost: 905 kgCelková váha: 3500 kg
Itálie, Moncalieri
Kontaktujte prodejce
Fiat Ducato 140pk D'Hollandia Laadklep Zijdeur Bakwagen Airco Cruise Euro6 Meubelbak Koffer Airco Cruise control - Dodávka skřín: obrázek 1
Fiat Ducato 140pk D'Hollandia Laadklep Zijdeur Bakwagen Airco Cruise Euro6 Meubelbak Koffer Airco Cruise control - Dodávka skřín: obrázek 2
Fiat Ducato 140pk D'Hollandia Laadklep Zijdeur Bakwagen Airco Cruise Euro6 Meubelbak Koffer Airco Cruise control - Dodávka skřín: obrázek 3
Fiat Ducato 140pk D'Hollandia Laadklep Zijdeur Bakwagen Airco Cruise Euro6 Meubelbak Koffer Airco Cruise control - Dodávka skřín: obrázek 4
Fiat Ducato 140pk D'Hollandia Laadklep Zijdeur Bakwagen Airco Cruise Euro6 Meubelbak Koffer Airco Cruise control - Dodávka skřín: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (20)

Fiat Ducato 140pk D'Hollandia Laadklep Zijdeur Bakwagen Airco Cruise Euro6 Meubelbak Koffer Airco Cruise control

Dodávka skřín
202485195 kmnaftaEuro 6Množství míst: 3140 koniCelková váha: 3500 kg
Nizozemsko, Veghel
Zveřejněno: 15d.Referenční číslo 70324948

24 900EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 603 894 CZK
  • ≈ 28 448 USD
202485195 kmnaftaEuro 6Množství míst: 3140 koniCelková váha: 3500 kg
Nizozemsko, Veghel
Kontaktujte prodejce

Dodávka skřín FIAT DUCATO

Zobrazit podobné
Hmm, zdá se, že je položka prodána
Dodávka skřín FIAT DUCATO: obrázek 1

Najděte nové nabídky v katalogu

Otevřete katalog
zoom in
Dodávka skřín FIAT DUCATO: obrázek 1
See what's in stock now
Obchodní vozidla FIAT
4.6
2 recenzí
PRODÁNO

22 500EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 545 688 CZK
  • ≈ 25 706 USD

19 Červen 2026

Tento inzerát je uložen v archivu pro referenci (specifikace, obvyklá cena). Na webu nejsou žádné zastaralé inzeráty — všechny aktivní nabídky najdete níže.

Značka

Model

Referenční číslo

KUA2436389
Ujeté kilometry

186080 km
VIN

ZFA25000002K41046
Datum první registrace

01.07.2019
Barva

bílý, bílý
Lokace

Itálie, STRADA VIVERO 26 10024 MONCALIERI TO, Italy
Motor/transmise
euronorma

druh paliva

objem motoru

2300 krychlových cm.
válce motorů

4
výkonnost motoru

130 koni
převodovka

Karoserie
nákladní délka

4014 mm
nákladní šířka

2116 mm
nákladní výška

2316 mm
nákladní objem

19 m.k.
Dodatečně
servisní knížka

Tato nabídka je pouze pro informační účely. Podrobnosti si prosím ověřte přímo u prodávajícího.

Obchodní vozidla FIAT
4.6
2 recenzí
PRODÁNO

22 500EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 545 688 CZK
  • ≈ 25 706 USD

19 Červen 2026

Tato nabídka je pouze pro informační účely. Podrobnosti si prosím ověřte přímo u prodávajícího.

Další série z Dodávky FIAT

Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.
t1 old test archive
t1 test archive - Van
t1 test archive - IVECO ORECCHIA S.P.A.