Dodávky skříň, užitkové vozy typu skříň

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 276

Kritéria vyhledávání

search

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Ujeté kilometry km

Ujeté kilometry km

Celková váha, kg

Celková váha, kg

Výkonnost motoru, koni

Výkonnost motoru, koni

Stránka 1 z 14

Použité skříňové dodávky za přijatelné ceny

Dodávky typu skříň reprezentují typ lehkých komerčních vozidel (jejich mezinárodní označení je LCV z anglického „Light Commercial Vehicle“), který se používá při dopravě nákladů, osob a zařízení. Jedná se o vozidla s celkovou hmotností do 3,5 tuny a přepravní kategorií N1. Mezi jejich charakteristické konstrukční rysy patří kabina řidiče, která není oddělena od zbytku těla vozidla. K řízení této transportní skupiny není zapotřebí žádné zvláštní „nákladní“ skupiny ŘP.

Potřebujete koupit skříňovou dodávku nebo vystavit inzerát k jejímu prodeji? Mezinárodní tržiště pro komerční vozidla Truck1 vám tyto možnosti nabízí.

Vedoucí světoví výrobci dodávek

  • Mercedes Benz,
  • Renault,
  • Volkswagen,
  • Iveco, atd.

Vyberte si uživatelsky přívětivou službu na Truck1

Naše online služby jsou navrženy tak, aby i nejnáročnější zákazníci nalezli vhodné nabídky nejlepších prodejců skříňových dodávek. Jakmile si vyberete, můžete kontaktovat prodejce buď použitím kontaktních údajů nacházejících se v každém inzerátu, nebo pomocí zvláštního formulář, který se také nachází u každého inzerátu. V případě, že máte potíže při vyhledávání nebo při porovnávání mezi existujícími nabídkami skříňových dodávek, můžete zanechat poptávku / objednávku, která bude automaticky rozeslána všem prodejcům skříňových dodávek dle zadaných parametrů hledání. Ujistěte se, že jste si pečlivě prostudovali všechny technické vlastnosti vozidla a také, že jste si zjistili všechny informace o vybraném prodejci. Hodně štěstí s vašim výběrem!

Počet výsledků: 276
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.