Zemědělské válce

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 184

Kritéria vyhledávání

search

Aukce, pronájem

Aukce, pronájem

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motohodiny, h

Motohodiny, h

Výkonnost motoru, koni

Výkonnost motoru, koni
Stránka 1 z 10

Speciální nabídky použitých zemědělských válců z celé Evropy

Zemědělské válce patří mezi speciální zemědělské nástroje určené k obdělávání půdy po plužení. Rozbíjí se jimi velké kusy půdy a zarovnává se povrch pole. Díky jejich použití se snižuje množství plevele (zlepšuje se nad ním kontrola) a zjednodušuje se sklízení plodin. Zemědělské válce také pomáhají minimalizovat ztráty vlhkosti v kultivované půdě.

Klíčové parametry

Hmotnost zemědělských válců definuje stupeň účinnosti těchto jednotek. Těžké válce jsou obecně nejrozšířenější. Skládají se buď z jednoho nebo více válců vyrobených z oceli. Existují tlusté a tenčí ocelové válce (vyplněné betonem nebo vodou). Válce vyplněné vodou jsou výhodnější v tom, že je lze vypustit a tak snáze transportovat.

Moderní zemědělské válce jsou taženy traktory. V oblasti zemědělských válců existuje na trhu stabilní poptávka jako u jiných zemědělských nástrojů. A platforma Truck1 vám nabízí neustále se zvyšující počet inzerátů nabízejících zemědělské válce určené k prodeji. Spolupracujeme s kompetentními prodejci z celé Evropy. Specializují se v prodeji výrobků populárních výrobců, jako jsou například Tigges, Kverneland, Van Lengerich, Lemken aj.

Počet výsledků: 184
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.