Hmm, zdá se, že je položka prodána

Nový zemědělský traktor NEW HOLLAND TC 40 D 4x4

Nový zemědělský traktor NEW HOLLAND TC 40 D 4x4

Kontaktovat prodejce

Privacy policy
  • Specifikace
  • Popis

Specifikace

Obecné informace
ZnačkaNEW HOLLAND
IDMOE046
Rok výroby2007
Nový
Motohodiny2300 h
Barvamodrý
Motor/transmise
Druh palivadiesel
Výkonnost motoru38 koni
Šasi/podvěs
Vzorec počet kol vozidla z toho hnaných4x4
Počet náprav2-osý
Kabina
Hydraulický zesilovač volantu

Popis

Usnadněte své nákupní rozhodování výběrem jedné z NEW HOLLAND TC 40 D 4x4 zemědělský traktor uvedených na Truck1 Čeština.

Rok výroby - 2007. Lokace: Budapest, Maďarsko. Hlavní technické detaily jsou následující. Charakteristika systému motor-transmise ústrojí: druh paliva: diesel, výkonnost motoru: 38 koni. Šasi / podvěs systém je následující: vzorec počet kol vozidla z toho hnaných: 4x4, počet náprav: 2-osý. Popis designu v kabině: hydraulický zesilovač volantu. Odhadovaná strojové hodiny: 2300 h. Barva užitkového vozidla: modrý. Cena položky je 15880 Euro.

Profitujte z obchodování NEW HOLLAND TC 40 D 4x4 zemědělský traktor s Truck1 Čeština.

Azonosító: MOE046 - Üzemóra: 2300 óra -

t1 test archive

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.