Zemědělský traktor Massey Ferguson 4710 M Cab Essential

picture_as_pdf

Druh

Zemědělský traktor

Rok

2021

Země

Německo

Telefonní číslo

+49 0 5062......

Zveřejněno: 17d.
picture_as_pdf
  • Specifikace
  • Popis
Specifikace
Obecné informace
ZnačkaMASSEY FERGUSON
Model4710 M Cab Essential
Referenční číslo3119198
Rok výroby2021
Motohodiny60 h
Popis

Naším cílem je dodávat zákazníkům spolehlivé Massey Ferguson 4710 M Cab Essential zemědělský traktor, které doplňují jejich přepravní potřeby na silnici.

Toto užitkové vozidlo bylo vyrobeno v 2021. Jednotka je přístupná v Německo. Podrobný přehled je uveden níže. Množství strojové hodiny: 60 h.

S tisíci vozidel umístěnými na Truck1 Čeština vám výběr vhodného vybavení mezi Massey Ferguson 4710 M Cab Essential zemědělský traktor nezpůsobí žádný problém.


Lenksäule in Höhe und - Neigung verstellbar - Einweisersitz mit - Sicherheitsgurt - Glasdach - Heckscheiben Wisch- - Waschanlage - Klimaanlage - FOPS Schutz - Dyna-2 24x24 Getriebe = 6Gänge - 2 Grupp - PowerShuttle Wendeschaltung + - Kupplungsf - Ölauffangbehälter - Kat. 2 Schnellkuppler mit - Kugeln 2/2 - EHR mit OL Regelung - Drucklluftbremsanlage - 3 Steuerventile DW, EA, SST + - DW, EA, S -

Žádost o podrobnější informace
Prodejce

Raiffeisen Waren GmbH

Raiffeisen Waren GmbH

3.5 
starstarstarstarstar
location_on

Germany, Lindener Bergsfeld 8, 31188 Holle-Grasdorf, Germany

phone_iphone
language

www.raiffeisen-börse.de

access_time

Prodejce místní čas — 08:44

Kontaktní osoby
Rainer Fuge

Rainer Fuge

Deutsch, English, Français, Nederlands

Dirk Scheffler

Dirk Scheffler

Deutsch


Kontaktovat prodejce

Politika důvěrnosti

t1 test unit Raiffeisen Waren GmbH

t1 test unit Zemědělská technika

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.