Žací stroje

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 1213

Kritéria vyhledávání

search

Aukce, pronájem

Aukce, pronájem

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motohodiny, h

Motohodiny, h

Výkonnost motoru, koni

Výkonnost motoru, koni
Stránka 1 z 61

Naše řada sekaček na prodej z celé Evropy

Žací stroje (sekačky) jsou speciálním zemědělským zařízením používaným k sekání trávy a jiných rostlin. Sekání se odlišuje od sklízení pícnin v tom, že dochází k oddělování těch částí rostlin, které se nacházejí přímo u povrchu země, zatímco kořeny zůstávají v zemi.

Typy sekaček

Sekačky jsou nabízeny v různých tvarech a velikostech. Různé modely se od sebe odlišují konstrukčním řešením řezacího/sekacího mechanismu:
  • sekačky se srpy;
  • rotační sekačky;
  • válcové sekačky;
  • speciální sekačky.
Sekačky obsahují řadu ostrých nožů, které jsou konstrukčně řešeny tak, že si uživatel může vybrat jejich nastavení podle toho jak široký pás bude chtít sekat. Potřebujete koupit použitou sekačku nebo vystavit inzerát k jejímu prodeji? Mezinárodní webová stránka Truck1 vám pomůže tento požadavek splnit. Stovky nabídek od kompetentních evropských prodejců zvyšuje vaši šanci nalézt nejvhodnější zařízení od světoznámých výrobců jako jsou firmy Krone, Claas, Pöttinger, Vicon a další.

Počet výsledků: 1213
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.