Žací lišty

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 53

Kritéria vyhledávání

search

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motohodiny, h

Motohodiny, h

Výkonnost motoru, koni

Výkonnost motoru, koni
Stránka 1 z 3

Široké spektrum kombinovaných žacích hlav od prodejců z celé Evropy

Žací lišty (kombinované žací) hlavy představují přední část kombajnu. Jedná se o zařízení, které vtahuje úrodu dovnitř stroje. Kombinované žací hlavy jsou dodávány v různém konstrukčním provedení, které odráží způsob jejich použití a plodiny, které jsou jimi sklízeny:

  • platforma pro zrno (standardní žací hlava);
  • flexibilní platforma (jiný varianta platformy pro zrno, která dokáže vedle klasického obilí sklízet také sojové boby);
  • drapákové žací hlavy (vedle standardního příčníku je tato hlava vybavena také gumovou nebo textilní zástěrou, čímž je velmi vhodná ke sklízení pšenice);
  • řádkové žací hlavy (zkonstruované pro obiloviny, které jsou posekány a umístěny do řádků).

Klíčové aspekty

Pro zlepšení výkonu a maximální využití vlastností kombajnu je nutné vybrat si správnou žací hlavici. Kromě volby konfigurace, která pomůže se sklizní konkrétní plodiny, je důležité se také zaměřit na kompatibilitu hlavy s elektronikou kombajnu a podmínek přepravy celé jednotky.

Potřebujete koupit nebo prodat použitou žací hlavici na kombajn? Použijte k tomu online platformu Truck1. Byla vyvinuta, aby vám pomohla najít nejvhodnější nabídky od prodejců z celé republiky, kteří obchodují s širokým spektrem žacích hlav od takových výrobců jako jsou Claas, Krone, New Holland, apod.

Počet výsledků: 53
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.