Vyorávače brambor

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 286

Kritéria vyhledávání

search

Aukce, pronájem

Aukce, pronájem

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motohodiny, h

Motohodiny, h

Výkonnost motoru, koni

Výkonnost motoru, koni
Stránka 1 z 15

Náš výběr použitých kombajnů pro sklízení brambor uspokojí vaše speciální potřeby

Vyorávače brambor (sklízení brambor) je realizováno pomocí speciálních strojů, který brambory nadzdvihnou z řádku společně s hlínou. Směs hlíny a brambor je vedena do soustavy sítí, která přebytečnou půdu odstraní. Poté jsou brambory přepraveny do zadní části stroje, kde jsou odděleny a přeneseny na vybírací stolici (provozována v manuálním režimu). Pracovníci ručně odeberou stonek, kameny a kořínky. Poté jsou brambory přepraveny do postranního dopravníku, který je uskladní do krabice nebo vysype do vozíku.

Typy kombajnů pro sklízení brambor

Kombajny pro sklízení brambor jsou nabízeny v různých verzích, které se odlišují podle potřeb koncového uživatele. Na trhu jsou modely, které jsou provozovány s jednořádkovým rýčem, jiné modely umožňují vyorávat až šest řádků. Vedle standardních kombajnů, které mají vlastní pohon je možné sehnat také malé jednotky, které lze připojit za traktor.

Na mezinárodní platformě Truck1 je k dispozici jednoduchý vyhledávací nástroj, díky němuž můžete v katalogu nalézt, co potřebujete. Spolupracujeme se spolehlivými evropskými prodejci. Skvělá kolekce kombajnů pro sklízení brambor od vedoucích výrobců na trhu jako je například Grimme (a další) je k dispozici online.

Počet výsledků: 286
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.