Technika na siláž

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 251

Kritéria vyhledávání

search

Aukce, pronájem

Aukce, pronájem

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motohodiny, h

Motohodiny, h

Výkonnost motoru, koni

Výkonnost motoru, koni
Stránka 1 z 13

Hledejte, porovnávejte a vyberte si použité zařízení na siláž pomocí portálu Truck1

Silo je zařízení pro hromadné skladování materiálu. V zemědělském sektoru jsou sila většinou používána pro hromadné skladování zrna a fermentovaného krmiva známého jako siláž. Vedle toho mohou sila sloužit také pro skladování zdrojů paliva, jako je pevný zvířecí odpad pro výrobu bioplynů. Existuje několik typů silážního zařízení.

Typy silážního zařízení

  • vertikální sila;
  • sila s otevřeným vrškem;
  • sila s omezeným množstvím kyslíku;
  • horizontální sila.
Sila lze také podle kapacity dělit na nízkokapacitní a vysokokapacitní sila. Potřebujete nalézt vhodné použité silo? Naše mezinárodní platforma vám nabízí širokou řadu vhodných nabídek od nejlepších evropských prodejců. Vyberte si nejvhodnější variantu od výrobců jako jsou Strautmann, Van Lengerich a další.

Počet výsledků: 251
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.