Sklízecí řezačky

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 403

Kritéria vyhledávání

search

Aukce, pronájem

Aukce, pronájem

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motohodiny, h

Motohodiny, h

Výkonnost motoru, koni

Výkonnost motoru, koni
Stránka 1 z 21

Nejlepší nabídky kombajnů pro sklízení krmiv z celé Evropy

Sklízecí řezačky (kombajny pro sklízení krmiv) patří do kategorie velkých zemědělských strojů a jsou používány pro sklízení krmných obilovin k siláži. Siláž je obyčejně tvořena trávou nebo kukuřicí, které jsou nakrájené na malé kousky, jež jsou dále slisovány do skladovacích sil. Pro sila je nezbytné, aby v nich nebyl žádný kyslík. Z toho důvodu může být materiál uvnitř fermentovaný do podoby krmiva pro dobytek.

Speciální vlastnosti kombajnů pro sklízení krmiv

Konstrukční řešení kombajnů pro sklízení krmiv může obsahovat buď hlavu v podobě řezacího bubnu, nebo setrvačník vybavené množstvím nožů. Nože sekají obiloviny a ženou posekanou siláž skluzem do vozu, který se pohybuje podél nich. Různé obiloviny může tento kombajn sklízet pomocí různého příslušenství. V katalogu Truck1 nejdete řadu použitých kombajnů pro sklízení krmiv od hlavních světových výrobců (Claas, New Holland, John Deere, Krone). Vyberte si z našeho seznamu výhodnou nabídku od jednoho z našich spolehlivých dodavatelů z celé Evropy. Kontaktujte dodavatele a zjistěte si podrobnější informace.

Počet výsledků: 403
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.