Sklízecí mlátičky

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 579

Kritéria vyhledávání

search

Aukce, pronájem

Aukce, pronájem

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motohodiny, h

Motohodiny, h

Výkonnost motoru, koni

Výkonnost motoru, koni
Stránka 1 z 29

Snadné hledání kombinovaných kombajnů na prodej od nejlepších výrobců

Sklízecí mlátička je stroj určený ke sklízení různých obilovin a zaručovat maximální produktivitu. Pomocí rotujících čepelí, kol, sít a pásů je schopný sekat, mlátit a čistit zrno.

Sklízecí mlátičky: přehled konstrukčních řešení

Konstrukčně jsou kombinované kombajny řešeny tak, že vepředu mají velký zdvihací válec. Jeho účelem je nadzdvihnout obilí a vtlačit jej do řezací lišty. Rotující šnekový dopravník poté natlačí nasekané obilí do dopravníku který jej dále přepraví do rychle se otáčející mlátičky ve tvaru válce. Účelem válce je oddělovat zrno od plev. Zrno je vykládáno do nákladního vozu, který jede podél kombajnu. Sláma a plevy jsou z kombajnu vytlačovány a dopadají za ním na zem.

Kombajn dokáže sklízet široké spektrum plodin, jako například pšenici, oves, ječmen, kukuřici, sójové boby, len a další.

Pohlédněte si nové a použité kombajny na prodej pomocí tohoto zvláštního inventáře Truck1. Najděte všechny populární značky (Claas, New Holland, John Deere, Deutz, Fendt a další) nabízené nejlepšími prodejci z celé Evropy.

Počet výsledků: 579
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.