Sekačky na trávu

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 225

Kritéria vyhledávání

search

Aukce, pronájem

Aukce, pronájem

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motohodiny, h

Motohodiny, h

Výkonnost motoru, koni

Výkonnost motoru, koni
Stránka 1 z 12

Nabídky použitých zahradních sekaček od nejlepších značek na trhu

Sekačky na trávu používají jeden nebo více otáčejících se čepelí, které sekají travnaté plochy a vytvářejí hladký a rovný trávník. Výška sekání je buď definována konstrukčním řešením sekačky, nebo si ji může nastavit ručně sám provozovatel.

Zahradní sekačky se obecně dělí podle dvou kritérií

  • způsobu rotace: rotační a válcové sekačky,
  • podle energetického zdroje: benzinové, elektrické a ruční.

Obecně existuje široká škála zahradních sekaček: velké a malé, pochozí a traktorky, na nichž se dá sedět. Nejpopulárnější typem jsou sekačky s jedním válcem poháněné integrovaným spalovacím motorem.

Na tržišti Truck1 můžete kupovat nebo prodávat použité zahradní sekačky. Děláme vše pro to, abychom vám nabízeli ty nejlepší služby v oboru. Porovnejte široké spektrum vhodných inzerátů - prozkoumejte fotografie a specifikace nabízené techniky a vyberte si tu nejvhodnější variantu, která splní vaše potřeby. Nebojte se používat filtry nacházející se vlevo na naší stránce a vyberte si sekačku od výrobců jako jsou např. Stihl, Viking, Stiga. Kontaktujte prodejce a požádejte o bližší informace.

Počet výsledků: 225
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.