Použité výsadbové vrtáky

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 192

Kritéria vyhledávání

search

Aukce, pronájem

Aukce, pronájem

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motohodiny, h

Motohodiny, h

Výkonnost motoru, koni

Výkonnost motoru, koni
Stránka 1 z 10

Široká škála použitých výsadbových vrtáků na prodej od prodejců z celé Evropy

Secí stroje reprezentují kategorii secího zařízení, které je určeno pro ukládání semen do půdy ve správné hloubce a vzdálenosti a k následnému zahrnutí semen hlínou o určené tloušťce. Tak jsou semena chráněna před vyzobáním ptáky.

Výsadbové vrtáky: přehled konstrukčního řešení

Výsadbové vrtáky jsou extrémně efektivní pro klíčení. V současné době vyráběné výsadbové vrtáky využívají k přepravě semen plastové potrubí vedoucí ze zásobníku na radličky. Tato technika umožňuje výsadbovým vrtákům výrazně větší šířku záběru v porovnání se secími stroji z gravitačním zásobníkem. Semena jsou mechanicky odměřována a vnášena do proudu vzduchu, který je vytvářen hydraulicky poháněným větrákem. Poté jsou semena vedena k distribuční (roznášecí) hlavě, odkud jsou rozdělena do potrubí, odkud jsou vedena do jednotlivých radliček.

Moderní secí vrtáky jsou taženy po poli traktory.

Široká škála použitých výsadbových vrtáků na prodej od prodejců z celé Evropy na Truck1. Spolupracujeme se spolehlivými evropskými prodejci, kteří nabízejí různé typy secích strojů od předních světových výrobců jako jsou Amazone, Becker, Lemken, Kverneland a další.

Počet výsledků: 192
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.