Secí kombinace

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 276

Kritéria vyhledávání

search

Aukce, pronájem

Aukce, pronájem

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motohodiny, h

Motohodiny, h

Výkonnost motoru, koni

Výkonnost motoru, koni
Stránka 1 z 14

Naše nabídka kombinovaných secích vrtáků určených k prodeji od prodejců z celé Evropy

Kombinované secí vrtáky reprezentují složité zařízení, které se skládá z brány a vrtáku. Nejběžněji je tato sestava tažena traktorem. Když je tažena po předem odplužené ornici dochází k rozbíjení větších kusů hlíny na menší kusy, jejímu promíchání a následnému setí. Tento typ strojů je vhodný k velkoplošné zemědělské výrobě a k výsadbě plodin jako jsou například pšenice, ječmen, žito, apod.

Hlavní výhody kombinovaných secích vrtáků

  • vytváří řádné brázdy po setí
  • šetří spoustu času
Najděte použité kombinované secí vrtáky určené k prodeji v tomto speciálním katalogu na Truck1. Našim cílem je být vždy po ruce a nabídnout vám široký výběr produktů od spolehlivých prodejců z celé Evropy nabízejících výrobky světoznámých značek jako jsou například Amazone, Kverneland, Horsch a další.

Počet výsledků: 276
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.