Samonakládací vozy

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 90

Kritéria vyhledávání

search

Aukce, pronájem

Aukce, pronájem

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motohodiny, h

Motohodiny, h

Výkonnost motoru, koni

Výkonnost motoru, koni
Stránka 1 z 5

Nabídky samonakládacích vozů od nejlepších výrobců na světě

Samonakládací vozy jsou určeny ke sběru zemědělských produktů, jako například trávy nebo sena. Tyto stroje jsou rozdělovány dle typu nakladače, který používají ke své činnosti. Existují modely vybavené rotorem s vidlicemi. Vidlice umožňují nakládání produktů do stroje. Dalším typem dopravníku je řetězem ovládaný typ dopravníku, který přenáší produkt do zadního kontejneru.

Speciální vlastnosti samonakládacích vozů

Hlavní části samonakládacích vozů:

  • výškově nastavitelné přední zvedání (poskytuje konzistentní sběr sena s ohledem na vlastnosti terénu);
  • usazovací a vykládací pás, který je poháněn hydraulickým motorem (zaručuje pravidelné vykládání sena);
  • flexibilní řízení hydraulické distribuční jednotky, která je připevněna na stroji (umožňuje řídit všechny hydraulické pohyby přímo z tažného vozidla).
Vyberte si z katalogu Truck1 vhodné samonakládací vozidlo. Nepřetržitě vyvíjíme naše služby a rozšiřujeme spolupráci s předními evropskými prodejci, abychom vám mohli poskytovat širokou nabídku produktů světoznámých výrobců jako jsou firmy Claas, Pöttinger, Krone, Strautmann a další.

Počet výsledků: 90
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.