Přesné secí stroje

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 265

Kritéria vyhledávání

search

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motohodiny, h

Motohodiny, h

Výkonnost motoru, koni

Výkonnost motoru, koni
Stránka 1 z 14

Nejlepší precizní secí stroje v nabídce prodejců z celé Evropy

Jsou dva cíle, které jsou při výsadbě sledovány. Prvním cílem je správná hloubka, což znamená, že semena nejsou ani příliš hluboko (aby mohly kořeny dobře dýchat) ani příliš při povrchu, aby nebyly vyzobány ptáky. Druhý cíl je zaměřen na správnou vzdálenost rostlin od sebe, což má následně vliv na to, že všechny rostliny mají dostatek vody, živin a slunečního světla.

Další technické detaily týkající se precizního secího zařízení

Precizní secí stroje jsou zkonstruovány specificky pro výsadbu. Používají se pro zemědělské plodiny jako jsou například cukrová třtina, slunečnice, kukuřice, bavlna, různé druhy zeleniny, atd. Podle požadované vzdálenosti semen může být zařízení vyrobeno tak, že bude zabírat 4, 5, 6 nebo 8 řádků. Na Truck1 je k dispozici velký výběr všech různých populárních modelů precizních secích strojů. K mání jsou od prodejců z celé Evropy, kteří nabízejí stroje za přívětivé ceny i od výrobců jako jsou Amazone, Becker, Kverneland a další.

Počet výsledků: 265
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.