Pluhy

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 673

Kritéria vyhledávání

search

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motohodiny, h

Motohodiny, h

Výkonnost motoru, koni

Výkonnost motoru, koni
Stránka 1 z 34
Pluhy patří mezi základní a klíčové zemědělská zařízení. Jsou používány k počáteční kultivaci půdy během prvotní fáze orby. Připojují se za motorové vozidlo a při své činnosti rozbíjejí půdu a vyřezávají do ní brázdy, které jsou tak připraveny k setí semen. Obracením půdy pluhy také umožňují čerstvým živinám procházet povrchem půdy a současně odstraňují plevel a zbytky předchozí úrody, které převracejí pod povrch země. Tak je půda připravena na další fázi obdělávání - sekundární orbu.

Typy pluhů

Plužení má několik důvodů: otevírání a zkypřování půdy, zvyšování množství vody, která může být půdou zadržována, atd. V závislosti na primárním důvodu plužení rozlišujeme různé typy pluhů:
  • pluhy s radlicí;
  • hloubkové kypřiče;
  • brázdové pluhy;
  • diskové pluhy.

Použité pluhy určené k prodeji můžete najít v katalogu zařízení ke zpracování půdy (orbě) na platformě Truck1. Zde si můžete vybrat nejvhodnější variantu od výrobců jako jsou firmy Lemken, Rabe, Kverneland, Niemeyer aj.

Počet výsledků: 673
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.