Obraceče a shrnovače

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 869

Kritéria vyhledávání

search

Aukce, pronájem

Aukce, pronájem

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motohodiny, h

Motohodiny, h

Výkonnost motoru, koni

Výkonnost motoru, koni
Stránka 1 z 44

Nakupujte a prodávejte použité obracečky a strojní hrábě

Použití obraceček a strojních hrábí šetří spoustu času a námahy při senoseči. Obracečky jsou vybaveny pohyblivými vidlemi, které míchají, rozhánějí a obracejí slámu poté, co byla posekána a před tím než byla stažena do řádku. Použití obraceček zvyšuje rychlost vysychání slámy až o 30% a zkracuje celkovou dobu schnutí až na jeden den. Co se týče strojních hrábí, jejich účelem je shrabávání slámy nebo sena, které bylo předtím nasekáno, a vytváření řádků. Z řádků lze seno snadno sbírat pomocí lisu na tvorbu balíků. Strojní hrábě jsou konstrukčně řešeny do různých tvarů a používají se na velkých farmách.

Obracečky a strojní hrábě se používají ve společné kombinaci jednoho zařízení s druhým

Obě zařízení se efektivně doplňují. Strojní hrábě lze používat večer, tedy aby bylo seno chráněno před rosou a následně ráno lze použít obracečku, která seno zase roztáhne, takže se může dále sušit. Na Truck1 je k dispozici tento katalog, v němž si můžete vybrat použité obraceče a strojní hrábě vyrobené známými výrobci jako jsou Krone, Claas, Kuhn, Fella a Deutz. Spolupracujeme se spolehlivými prodejci z celé Evropy. Když si vyberete vhodné zařízení, můžete se spojit přímo s prodejcem - k tomu použijte kontaktní informace uvedené u nabídky. Můžete také zaslat dotaz svému prodejci pomocí speciálního formuláře, který se nachází u každého inzerátu.

Počet výsledků: 869
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.