Nesené postřikovače

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 90

Kritéria vyhledávání

search

Aukce, pronájem

Aukce, pronájem

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motohodiny, h

Motohodiny, h

Výkonnost motoru, koni

Výkonnost motoru, koni
Stránka 1 z 5

Nakupujte a prodávejte použité postřikovače s montáží na traktor

Nesené postřikovače jsou jedním z nejběžněji používaných typů postřikovačů. Je obzvláště výhodný pro velké zemědělské plochy, kde se používá k ochraně plodin pomocí postřiků insekticidy.

Postřikovače s montáží na traktor: přehled konstrukčních řešení

Čerpadlo na postřikovači s montáži na traktor je poháněno pohonnou jednotkou (PTO) traktoru. Kapalina nasávána postřikovačem je vedena přes výpustní hadici nebo přes postřikovací rameno.

Postřikovací rameno má většinou mechanicky nastavitelnou polohu, která umožňuje uživateli nastavit rameno do polohy odpovídající požadované výšce pro rozstřik chemikálií na zemědělské plodiny. Najděte si nový nebo použitý postřikovač s montáží na traktor na Truck1. Toužíme po tom našim návštěvníkům poskytovat široké spektrum nabídek poskytovaných spolehlivými prodejci z celé Evropy. Vyberte si nejvhodnější variantu od výrobců jako jsou Hardi, Rau, Amazone a další.

Počet výsledků: 90
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.