Použité lisy na válcové balíky

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 209

Kritéria vyhledávání

search

Aukce, pronájem

Aukce, pronájem

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motohodiny, h

Motohodiny, h

Výkonnost motoru, koni

Výkonnost motoru, koni
Stránka 1 z 11

Najděte, porovnejte a vyberte si použitý lis na válcové balíky

Lis na balíky ve tvaru válců je zemědělské zařízení určené k lisování sena do balíků, které mají tvar válců. Zařízení pro lisování balíků ve tvaru válců lze používat pro různé typy rostlin, jako například seno, bavlna, siláž, atd. Jednou z výhod tohoto typu zařízení je, že vyrábí balíky velmi vhodného tvaru. Balíky ve tvaru válců jsou snadno manipulovatelné a efektivně přepravitelné.

Zařízení pro lisování válcových balíků: přehled konstrukčního řešení

Provoz lisu válcových balíků spočívá v použití válců a gumových pásů, které jsou nainstalovány uvnitř zařízení. Někdy mohou být oba zmíněné mechanismy zkombinovány v jedné jednotce. Když balík uvnitř jednotky dosáhne své nastavené velikosti, je obalen pomocí sítě nebo motouzu, aby si zachoval svůj tvar. K vyhození balíku dochází v zadní části stroje, kde dojde k otevření vrat. Mezinárodní tržiště Truck1 je dobrou volbou k vyhledávání použitých válcových balíků určených k prodeji. Můžete zde najít širokou škálu zařízení pro sklízení pícnin od prodejců z celé Evropy. Dokonce i ti nejnáročnější zákazníci u nás uspokojí své potřeby, jelikož zde naleznou inventář obsahující výběr nabídek zařízení od světoznámých značek jako jsou: Krone, Claas, John Deere, New Holland a další.

Počet výsledků: 209
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.