Použité lisy na hranaté balíky

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 684

Kritéria vyhledávání

search

Aukce, pronájem

Aukce, pronájem

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motohodiny, h

Motohodiny, h

Výkonnost motoru, koni

Výkonnost motoru, koni
Stránka 1 z 35

Vyhledávání různých typů použitých lisů na hranaté balíky na Truck1

Lis na hranaté balíky je určen k produkci běžných hranatých balíků. Většinou je vlečen traktorem. Tento typ lisu je zvláště vhodný k produkci hustých a dobře tvarovaných balíků, které lze efektivně skladovat i přepravovat.

Speciální vlastnosti lisů na hranaté balíky

Stejně jako v případě lisů na válcové balíky, lisy na hranaté balíky mohou být používány pro lisování slámy, bavlny i siláže, atp. Zvláštností tohoto typu lisů, kterou byste měli vzít v úvahu, je nižší odolnost vůči vlhkosti. Jeho výhodou je ovšem jednoduchost přepravy hranatých balíků, jelikož je lze velmi dobře naskládat na nákladní automobil. Tento inventář, který je k dispozici na Truck1, uspokojí především náročné zákazníky, jelikož zde najdou široký rozsah nabídek použitých lisů na hranaté balíky od nejlepších prodejců zemědělské techniky. Najděte zařízení splňující vaše specifikace pomocí vyhledávacího nástroje. V nabídkách budou obsažena zařízení světoznámých výrobců jako jsou Krone, Claas, New Holland aj.

Počet výsledků: 684
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.