Kladívkové mulčovače

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 81

Kritéria vyhledávání

search

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motohodiny, h

Motohodiny, h

Výkonnost motoru, koni

Výkonnost motoru, koni
Stránka 1 z 5

Výběr mulčovačů na prodej z celé Evropy

Mulčování je metoda čištění půdy, která zahrnuje sekání, mletí a čištění vegetace. Výsledkem je materiál, který se nazývá mulč. Mulč se používá jako přísada do půdních svršků z mnoha důvodů: ke zdokonalení půdy a okolních rostlin, ke zvýšení schopnosti půdy zadržovat vodu v létě, k potlačení růstu plevele, k ochraně kořenů rostlin od extrémních teplot, atd.

Speciální vlastnosti mulčovacích strojů

Stroje určené k mulčování se nazývají mulčovače. Jsou vyráběny jako specifická příslušenství připojitelná k různým dopravním prostředkům (v podobě mulčovacích hlavic): traktory, bagry, apod. Aby mohly vegetaci dobře rozemlít, jsou vybaveny rotačním bubnem vybaveným ocelovými hroty („zuby“). Na Truck1 seženete použité mulčovače na prodej za výhodné ceny. Zde také naleznete nabídky od nejlepších evropských prodejců. Naše uživatelsky přívětivé rozhraní a navigační systém vám pomohou vyhledat a vybrat nejvhodnější jednotku vyrobenou jedním z předních světových výrobců: Omarv, Kuhn, Van Lengerich a mnoho dalších.

Počet výsledků: 81
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.