Fekální cisterny, cisterny na kejdu, fekální návěsy, kejdové cisterny

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 128

Kritéria vyhledávání

search

Aukce, pronájem

Aukce, pronájem

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motohodiny, h

Motohodiny, h

Výkonnost motoru, koni

Výkonnost motoru, koni
Stránka 1 z 7

Rozmanité portfolio použitých rozmetačů hnoje od dodavatelů z celé Evropy

Aplikátory kejdy jsou běžným typem zemědělských strojů používaných k rozmetání hnoje na polích. Jedná se o klíčový krok, kterým je zvyšována úrodnost polí a který zajišťuje vyšší výnos plodin. Většina rozmetačů hnoje je konstrukčně řešena v podobě vozíků tažených traktory. Vozíky jsou většinou vybaveny rotačním mechanismem, který je poháněn pohonnou jednotkou vozidla (PTO). K dispozici jsou ovšem i typy rozmetačů hnoje určené k montáži na traktor.

Další technické detaily týkající se rozmetačů hnoje

Rozmetače kapalného hnoje čerpají koňský nebo kravský hnůj skladovaný v nádrži a rozstřikují jej pomocí rotačního mechanismu napojeného na hřídel traktoru. Tento typ zařízení lze používat k roznášení jiných typů kapalných hnojiv, jako například toxických chemikálií. Najděte si použitý rozmetač kapalných hnojiv na naší platformě Truck1. Spolehliví dodavatelé z celé Evropy jsou zde připraveni vám nabídnout stroje od spolehlivých světových výrobců (Amazone, Kotte, Rauch, atd.). Projděte si náš katalog. Kontaktujte prodejce s žádostí o dodatečnou informaci o technická data, nebo o bližší smluvní podmínky prodeje.

Počet výsledků: 128
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.