Drtiče slámy

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 25

Kritéria vyhledávání

search

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motohodiny, h

Motohodiny, h

Výkonnost motoru, koni

Výkonnost motoru, koni
Stránka 1 z 2

Nakupujte a prodávejte použité drtiče slámy z celé Evropy i světa

Drtiče slámy jsou specializovaným typem zemědělské techniky používané k drcení balíků slámy a rozšiřování slámy po předem definované ploše. Slámu lze poté používat jako krmivo, případně pro jiné účely.

Speciální vlastnosti drtičů slámy

Drtiče slámy jsou rozlišovány podle své velikosti a konfigurace. Tento typ zařízení „vyrábí“ stejně velké kusy slámy. Při zvažování nákupu drtiče slámy se zaměřte na to, abyste vybrali typ, který bude vhodný do vašich provozních podmínek, a to zejména z hlediska velikosti balíků, jež má zpracovávat.

Mezinárodní tržiště Truck1 je dobrou volbou k vyhledávání použitých drtičů slámy určených k prodeji. Dokonce i ti nejnáročnější zákazníci u nás uspokojí své potřeby, jelikož zde naleznou inventář obsahující výběr nabídek zařízení od světoznámých značek jako jsou: Strautmann, Trioliet, Van Lengerich a další.

Počet výsledků: 25
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.