Brány

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 199

Kritéria vyhledávání

search

Aukce, pronájem

Aukce, pronájem

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motohodiny, h

Motohodiny, h

Výkonnost motoru, koni

Výkonnost motoru, koni
Stránka 1 z 10

Kupujte a prodávejte použité rotační brány za výhodných podmínek

Rotační brána je zemědělské zařízení určené ke zpracování půdy orbou. Skládá se z řady ostří (lopatek) namontovaných na těžkém rámu. Rotační brány se používají k obdělání poorané půdy a jejímu drcení na menší kusy. Obecně platí, že orba pomocí rotační brány se provádí po orbě pluhem. Rotační brána půdu rozmělňuje a ponechává hladký povrch pole. To je zásadní rozdíl mezi rotační bránou a pluhem, který se do země zarývá hlouběji. Co se týče rozdílu mezi rotačními bránami a kultivátory, tak ten spočívá v tom, že rotační brány rozmělňují a obdělávají celý povrch půdy, kdežto kultivátory se věnují pouze úzkým řádkům.

Splňte si své potřeby pomocí Truck1 a kupte si rotační bránu podle své potřeby

Zde v katalogu Truck1 najdete široké spektrum použitých rotačních brán na prodej od světově proslulých výrobců jako jsou Amazone, Lemken a mnoho dalších. Podívejte se na nejnovější inzeráty, porovnejte fotografie a specifikace a vyberte si zařízení, které se nejlépe hodí vašim potřebám. Nejlepší evropští prodejci již na našich stránkách inzerují. A každý den se počet nabídek zvyšuje.

Počet výsledků: 199
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.