Aplikátory kejdy

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 40

Kritéria vyhledávání

search

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motohodiny, h

Motohodiny, h

Výkonnost motoru, koni

Výkonnost motoru, koni
Stránka 1 z 2

Online nákup a prodej použitých zemědělských vstřikovačů kalu

Adaptéry pro aplikaci kejdy patří do kategorie rozmetačů používaných na travnatých nebo orných půdách. Existuje celá řada různých typů těchto zařízení, od zařízení určených pro standardní farmy, až po těžkotonážní jednotky určené pro velké pracovní šířky.

Další technické specifikace kalových vstřikovačů

Každý kalový vstřikovač má stabilní a pevnou konstrukci. Základní součástí konstrukce je specifická rozstřikovací hnojicí hlava, která je vybavena silničním osvětlením. Další části tohoto zařízení mohou zahrnovat kola pro kontrolu hloubky, trubkové válečky a radličky. Když budete zvažovat nákup použitého kalového vstřikovače, zkuste speciální adresáře na Truck1. Naše mezinárodní platforma vám nabízí širokou řadu vhodných nabídek od nejlepších evropských prodejců. Můžete zde najít spolehlivé výrobce jako jsou Slootsmid, Evers, Veenhuis, Kongskilde a další.

Počet výsledků: 40
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.