Scania R450 Tahač z Polsko na prodej na Truck1, ID: 11043573
Najít SCANIA R 450Přejít na nabídky SCANIA R 450
Zpráva byla přesunuta do archivu

Tento inzerát byl odstraněn z naší databáze. Můžete si však objednat: Scania R450

Zadat poptávkový inzerát
Otevřete katalog
Inzerát Tahač Scania R450 již není dostupný, ale našli jsme podobné nabídky (10)
Podobné nabídky:
Scania R450 - Tahač: obrázek 1
Scania R450 - Tahač: obrázek 2
Scania R450 - Tahač: obrázek 3
Scania R450 - Tahač: obrázek 4
Scania R450 - Tahač: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (19)

Scania R450

Tahač
2018995000 km4x2Euro 6450 koni
Litva, Kaunas
Zveřejněno: 22d.

25 000EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 605 607 CZK
  • ≈ 28 449 USD
2018995000 km4x2Euro 6450 koni
Litva, Kaunas
Kontaktujte prodejce
Žádost o všech dostupných snímků

SCANIA R450

Tahač
2017950000 kmEuro 6
Španělsko, Alcalá de Guadaíra
Zveřejněno: 4d.

26 000EUR

  • ≈ 629 831 CZK
  • ≈ 29 587 USD
2017950000 kmEuro 6
Španělsko, Alcalá de Guadaíra
Kontaktujte prodejce
Scania R450 - Tahač: obrázek 1
Scania R450 - Tahač: obrázek 2
Scania R450 - Tahač: obrázek 3
Scania R450 - Tahač: obrázek 4
Scania R450 - Tahač: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (20)

Scania R450

Tahač
2019950000 km4x2Euro 6450 koni
Litva, Kaunas
Zveřejněno: 22d.

26 500EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 641 943 CZK
  • ≈ 30 156 USD
2019950000 km4x2Euro 6450 koni
Litva, Kaunas
Kontaktujte prodejce
Scania R 450 MEga Standklima Retarder 2x Tank - Tahač: obrázek 1
Scania R 450 MEga Standklima Retarder 2x Tank - Tahač: obrázek 2
Scania R 450 MEga Standklima Retarder 2x Tank - Tahač: obrázek 3
Scania R 450 MEga Standklima Retarder 2x Tank - Tahač: obrázek 4
Scania R 450 MEga Standklima Retarder 2x Tank - Tahač: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (21)

Scania R 450 MEga Standklima Retarder 2x Tank

Tahač
2019951774 km4x2Euro 6450 koniCelková váha: 18000 kg
Německo, Niederwegscheid
Zveřejněno: 1d.

25 500EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 617 719 CZK
  • ≈ 29 018 USD
2019951774 km4x2Euro 6450 koniCelková váha: 18000 kg
Německo, Niederwegscheid
Kontaktujte prodejce
Scania R450 - Tahač: obrázek 1
Scania R450 - Tahač: obrázek 2
Scania R450 - Tahač: obrázek 3
Scania R450 - Tahač: obrázek 4
Scania R450 - Tahač: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (37)

Scania R450

Tahač
2015650000 km450 koniNosnost: 29900 kgCelková váha: 60000 kg
Polsko, Mońki
Zveřejněno: 2d.

28 424EUR

  • ≈ 688 551 CZK
  • ≈ 32 346 USD
2015650000 km450 koniNosnost: 29900 kgCelková váha: 60000 kg
Polsko, Mońki
Kontaktujte prodejce
Scania R 450 - Tahač: obrázek 1
Scania R 450 - Tahač: obrázek 2
Scania R 450 - Tahač: obrázek 3
Scania R 450 - Tahač: obrázek 4
Scania R 450 - Tahač: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (20)

Scania R 450

Tahač
2017955935 km4x2Euro 6Nosnost: 11187 kgCelková váha: 19000 kg
Belgie, Hooglede
Zveřejněno: 1d.Referenční číslo TC21351

26 900EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 651 633 CZK
  • ≈ 30 612 USD
2017955935 km4x2Euro 6Nosnost: 11187 kgCelková váha: 19000 kg
Belgie, Hooglede
Kontaktujte prodejce
Scania R450 - Tahač: obrázek 1
Scania R450 - Tahač: obrázek 2
Scania R450 - Tahač: obrázek 3
Scania R450 - Tahač: obrázek 4
Scania R450 - Tahač: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (19)

Scania R450

Tahač
20181008492 km4x2
Litva, Kaunas
Zveřejněno: 16d.

27 000EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 654 056 CZK
  • ≈ 30 725 USD
20181008492 km4x2
Litva, Kaunas
Kontaktujte prodejce
Scania R 450 STREAMLINE - Tahač: obrázek 1
Scania R 450 STREAMLINE - Tahač: obrázek 2
Scania R 450 STREAMLINE - Tahač: obrázek 3
Scania R 450 STREAMLINE - Tahač: obrázek 4
Scania R 450 STREAMLINE - Tahač: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (19)

Scania R 450 STREAMLINE

Tahač
2016710000 kmEuro 6450 koni
Polsko, Modliborzyce

24 250EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 587 439 CZK
  • ≈ 27 596 USD
2016710000 kmEuro 6450 koni
Polsko, Modliborzyce
Kontaktujte prodejce
Scania R520 LA6X2HNB - Tahač: obrázek 1
Scania R520 LA6X2HNB - Tahač: obrázek 2
Scania R520 LA6X2HNB - Tahač: obrázek 3
Scania R520 LA6X2HNB - Tahač: obrázek 4

Scania R520 LA6X2HNB

Tahač
20151060000 km6x2Euro 6519 koni
Estonsko, Purku
Zveřejněno: 20h. Referenční číslo M022-7078

25 900EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 627 409 CZK
  • ≈ 29 474 USD
20151060000 km6x2Euro 6519 koni
Estonsko, Purku
Kontaktujte prodejce
Scania R450 - Tahač: obrázek 1
Scania R450 - Tahač: obrázek 2
Scania R450 - Tahač: obrázek 3
Scania R450 - Tahač: obrázek 4
Scania R450 - Tahač: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (19)

Scania R450

Tahač
2018706688 km4x2Euro 6450 koniNosnost: 10482 kgCelková váha: 19000 kg
Nizozemsko, Vuren

27 900EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 675 857 CZK
  • ≈ 31 750 USD
2018706688 km4x2Euro 6450 koniNosnost: 10482 kgCelková váha: 19000 kg
Nizozemsko, Vuren
Kontaktujte prodejce

Tahač Scania R450

Zobrazit podobné
Hmm, zdá se, že je položka prodána
Tahač Scania R450: obrázek 1

Najděte nové nabídky v katalogu

Otevřete katalog
zoom in
Tahač Scania R450: obrázek 1
See what's in stock now
Obchodní vozidla SCANIA
4.68
5 recenzí
PRODÁNO

25 488EUR

  • ≈ 617 428 CZK
  • ≈ 29 005 USD

8 Březen 2026

Tento inzerát je uložen v archivu pro referenci (specifikace, obvyklá cena). Na webu nejsou žádné zastaralé inzeráty — všechny aktivní nabídky najdete níže.

Značka

Model

Rok výroby

Ujeté kilometry

630000 km
Celková váha

40000 kg
Nosnost

29900 kg
Barva

bílý
Lokace

Polsko, ul. EŁCKA 47, 19-100, MOŃKI, Podlaskiy, Poland
Motor/transmise
druh paliva

nafta
objem motoru

13000 krychlových cm.
výkonnost motoru

450 koni
převodovka

Šasi/podvěs
počet náprav

3-osý

Tato nabídka je pouze pro informační účely. Podrobnosti si prosím ověřte přímo u prodávajícího.

Obchodní vozidla SCANIA
4.68
5 recenzí
PRODÁNO

25 488EUR

  • ≈ 617 428 CZK
  • ≈ 29 005 USD

8 Březen 2026

Tato nabídka je pouze pro informační účely. Podrobnosti si prosím ověřte přímo u prodávajícího.

Další série z Tahače SCANIA

Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.
t1 old test archive
t1 test archive - Tractor unit
t1 test archive - Roltrans KWJ Czerep