DAF XF 480 Tahač z Francie na prodej na Truck1, ID: 10301689
Najít DAF XF 480Přejít na nabídky DAF XF 480
Zpráva byla přesunuta do archivu

Tento inzerát byl odstraněn z naší databáze. Můžete si však objednat: DAF XF 480

Zadat poptávkový inzerát
Otevřete katalog
Inzerát Tahač DAF XF 480 již není dostupný, ale našli jsme podobné nabídky (20)
Podobné nabídky:
DAF XF 480 - Tahač: obrázek 1
DAF XF 480 - Tahač: obrázek 2
DAF XF 480 - Tahač: obrázek 3
DAF XF 480 - Tahač: obrázek 4
DAF XF 480 - Tahač: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (17)

DAF XF 480

Tahač
2021418032 km4x2Euro 6483 koniNosnost: 12357 kgCelková váha: 20500 kg
Nizozemsko, Vuren

31 900EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 768 927 CZK
  • ≈ 37 211 USD
2021418032 km4x2Euro 6483 koniNosnost: 12357 kgCelková váha: 20500 kg
Nizozemsko, Vuren
Kontaktujte prodejce
DAF XF 106 480 - Tahač: obrázek 1
DAF XF 106 480 - Tahač: obrázek 2
DAF XF 106 480 - Tahač: obrázek 3
DAF XF 106 480 - Tahač: obrázek 4
DAF XF 106 480 - Tahač: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (23)

DAF XF 106 480

Tahač
2019378409 kmEuro 6
Polsko, Bodzentyn
Zveřejněno: 28d.

33 900EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 817 135 CZK
  • ≈ 39 544 USD
2019378409 kmEuro 6
Polsko, Bodzentyn
Kontaktujte prodejce
DAF XF 480 - Tahač: obrázek 1
DAF XF 480 - Tahač: obrázek 2
DAF XF 480 - Tahač: obrázek 3
DAF XF 480 - Tahač: obrázek 4
DAF XF 480 - Tahač: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (42)

DAF XF 480

Tahač
2022535000 km4x2Euro 6480 koni
Maďarsko, XVIII. kerület

34 400EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 829 187 CZK
  • ≈ 40 127 USD
2022535000 km4x2Euro 6480 koni
Maďarsko, XVIII. kerület
Kontaktujte prodejce
DAF XF 480 / SPACE CAB / HYDRAULIKA / ALUFELGI - Tahač: obrázek 1
DAF XF 480 / SPACE CAB / HYDRAULIKA / ALUFELGI - Tahač: obrázek 2
DAF XF 480 / SPACE CAB / HYDRAULIKA / ALUFELGI - Tahač: obrázek 3
DAF XF 480 / SPACE CAB / HYDRAULIKA / ALUFELGI - Tahač: obrázek 4
DAF XF 480 / SPACE CAB / HYDRAULIKA / ALUFELGI - Tahač: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (40)

DAF XF 480 / SPACE CAB / HYDRAULIKA / ALUFELGI

Tahač
2021417000 km4x2Euro 6480 koni
Polsko, Leśna-Stara Wieś
Zveřejněno: 2měs.

35 000EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 843 650 CZK
  • ≈ 40 827 USD
2021417000 km4x2Euro 6480 koni
Polsko, Leśna-Stara Wieś
DAF XF 480 / I-PARK COOL - Tahač: obrázek 1
DAF XF 480 / I-PARK COOL - Tahač: obrázek 2
DAF XF 480 / I-PARK COOL - Tahač: obrázek 3
DAF XF 480 / I-PARK COOL - Tahač: obrázek 4
DAF XF 480 / I-PARK COOL - Tahač: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (34)

DAF XF 480 / I-PARK COOL

Tahač
2020371000 km4x2Euro 6480 koni
Maďarsko, XVIII. kerület
Zveřejněno: 1měs. Referenční číslo IMP-4522

34 000EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 819 546 CZK
  • ≈ 39 660 USD
2020371000 km4x2Euro 6480 koni
Maďarsko, XVIII. kerület
Kontaktujte prodejce
DAF XF 106 480 - Tahač: obrázek 1
DAF XF 106 480 - Tahač: obrázek 2
DAF XF 106 480 - Tahač: obrázek 3
DAF XF 106 480 - Tahač: obrázek 4
DAF XF 106 480 - Tahač: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (30)

DAF XF 106 480

Tahač
2019331159 kmEuro 6480 koni
Polsko, Bodzentyn
Zveřejněno: 28d.

32 500EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 783 389 CZK
  • ≈ 37 910 USD
2019331159 kmEuro 6480 koni
Polsko, Bodzentyn
Kontaktujte prodejce
DAF XF 106.480 - Tahač: obrázek 1
DAF XF 106.480 - Tahač: obrázek 2
DAF XF 106.480 - Tahač: obrázek 3
DAF XF 106.480 - Tahač: obrázek 4
DAF XF 106.480 - Tahač: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (24)

DAF XF 106.480

Tahač
2019670000 kmEuro 6480 koni
Polsko, Bodzentyn
Zveřejněno: 8d.

32 500EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 783 389 CZK
  • ≈ 37 910 USD
2019670000 kmEuro 6480 koni
Polsko, Bodzentyn
Kontaktujte prodejce
DAF XF 480 - Tahač: obrázek 1
DAF XF 480 - Tahač: obrázek 2
DAF XF 480 - Tahač: obrázek 3
DAF XF 480 - Tahač: obrázek 4
DAF XF 480 - Tahač: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (18)

DAF XF 480

Tahač
2022471469 km4x2Euro 6480 koniNosnost: 11302 kgCelková váha: 19500 kg
Nizozemsko, Vuren
Zveřejněno: 21h. Referenční číslo 329618

34 950EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 842 445 CZK
  • ≈ 40 768 USD
2022471469 km4x2Euro 6480 koniNosnost: 11302 kgCelková váha: 19500 kg
Nizozemsko, Vuren
Kontaktujte prodejce
DAF DAF XF 480 - Tahač: obrázek 1
DAF DAF XF 480 - Tahač: obrázek 2
DAF DAF XF 480 - Tahač: obrázek 3
DAF DAF XF 480 - Tahač: obrázek 4
DAF DAF XF 480 - Tahač: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (17)

DAF DAF XF 480

Tahač
2022493000 km4x2Euro 6
Slovensko, Senec
Zveřejněno: 1měs. Referenční číslo 2550051111

32 000EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 771 337 CZK
  • ≈ 37 327 USD
2022493000 km4x2Euro 6
Slovensko, Senec
DAF XF 480 - Tahač: obrázek 1
DAF XF 480 - Tahač: obrázek 2
DAF XF 480 - Tahač: obrázek 3
DAF XF 480 - Tahač: obrázek 4
DAF XF 480 - Tahač: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (18)

DAF XF 480

Tahač
2022599189 km4x2Euro 6483 koniNosnost: 11273 kgCelková váha: 19500 kg
Nizozemsko, Vuren
Zveřejněno: 7d.Referenční číslo 326974

31 900EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 768 927 CZK
  • ≈ 37 211 USD
2022599189 km4x2Euro 6483 koniNosnost: 11273 kgCelková váha: 19500 kg
Nizozemsko, Vuren
Kontaktujte prodejce
DAF FTS XF480Z - Tahač: obrázek 1
DAF FTS XF480Z - Tahač: obrázek 2
DAF FTS XF480Z - Tahač: obrázek 3
DAF FTS XF480Z - Tahač: obrázek 4
DAF FTS XF480Z - Tahač: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (49)

DAF FTS XF480Z

Tahač
2018355 koni
Švédsko
Zveřejněno: 1měs.

32 445EUR

  • ≈ 782 064 CZK
  • ≈ 37 846 USD
2018355 koni
Švédsko
Kontaktujte prodejce
DAF XF 480 FT, Super Space Cab, Leather Interior, New Tacho - Tahač: obrázek 1
DAF XF 480 FT, Super Space Cab, Leather Interior, New Tacho - Tahač: obrázek 2
DAF XF 480 FT, Super Space Cab, Leather Interior, New Tacho - Tahač: obrázek 3
DAF XF 480 FT, Super Space Cab, Leather Interior, New Tacho - Tahač: obrázek 4
DAF XF 480 FT, Super Space Cab, Leather Interior, New Tacho - Tahač: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (17)

DAF XF 480 FT, Super Space Cab, Leather Interior, New Tacho

Tahač
2021637931 km4x2Euro 6483 koniNosnost: 12711 kgCelková váha: 20500 kg
Nizozemsko, Roosendaal
Zveřejněno: 28d.Referenční číslo UA - 0G345784 - 33-BRP-3

34 500EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 831 598 CZK
  • ≈ 40 243 USD
2021637931 km4x2Euro 6483 koniNosnost: 12711 kgCelková váha: 20500 kg
Nizozemsko, Roosendaal
DAF FT XF 480 SC LD - Tahač: obrázek 1
DAF FT XF 480 SC LD - Tahač: obrázek 2
DAF FT XF 480 SC LD - Tahač: obrázek 3
DAF FT XF 480 SC LD - Tahač: obrázek 4
DAF FT XF 480 SC LD - Tahač: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (21)

DAF FT XF 480 SC LD

Tahač
2022504615 km4x2Euro 6483 koniCelková váha: 18000 kg
Německo, Heilbronn

32 500EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 783 389 CZK
  • ≈ 37 910 USD
2022504615 km4x2Euro 6483 koniCelková váha: 18000 kg
Německo, Heilbronn
Kontaktujte prodejce
DAF FT XF 480 SC LD - Tahač: obrázek 1
DAF FT XF 480 SC LD - Tahač: obrázek 2
DAF FT XF 480 SC LD - Tahač: obrázek 3
DAF FT XF 480 SC LD - Tahač: obrázek 4
DAF FT XF 480 SC LD - Tahač: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (27)

DAF FT XF 480 SC LD

Tahač
2022395200 km4x2Euro 6483 koni
Německo, Heilbronn
Zveřejněno: 2měs. Referenční číslo 1502077

32 500EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 783 389 CZK
  • ≈ 37 910 USD
2022395200 km4x2Euro 6483 koni
Německo, Heilbronn
Kontaktujte prodejce
DAF XF 480 - Tahač: obrázek 1
DAF XF 480 - Tahač: obrázek 2
DAF XF 480 - Tahač: obrázek 3
DAF XF 480 - Tahač: obrázek 4
DAF XF 480 - Tahač: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (38)

DAF XF 480

Tahač
2021347000 km4x2Euro 6480 koni
Maďarsko, XVIII. kerület

37 400EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 901 500 CZK
  • ≈ 43 626 USD
2021347000 km4x2Euro 6480 koni
Maďarsko, XVIII. kerület
Kontaktujte prodejce
DAF XF 480 - Tahač: obrázek 1
DAF XF 480 - Tahač: obrázek 2
DAF XF 480 - Tahač: obrázek 3
DAF XF 480 - Tahač: obrázek 4
DAF XF 480 - Tahač: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (17)

DAF XF 480

Tahač
2021454792 km4x2Euro 6483 koniNosnost: 11263 kgCelková váha: 19500 kg
Nizozemsko, Vuren
Zveřejněno: 2měs. Referenční číslo 328291

29 900EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 720 718 CZK
  • ≈ 34 878 USD
2021454792 km4x2Euro 6483 koniNosnost: 11263 kgCelková váha: 19500 kg
Nizozemsko, Vuren
Kontaktujte prodejce
DAF XF 480 - Tahač: obrázek 1
DAF XF 480 - Tahač: obrázek 2
DAF XF 480 - Tahač: obrázek 3
DAF XF 480 - Tahač: obrázek 4
DAF XF 480 - Tahač: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (20)

DAF XF 480

Tahač
2021467394 km4x2Euro 6480 koni
Belgie, Hooglede
Zveřejněno: 22d.Referenční číslo TC98567

29 900EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 720 718 CZK
  • ≈ 34 878 USD
2021467394 km4x2Euro 6480 koni
Belgie, Hooglede
Kontaktujte prodejce
DAF XF 480 - Tahač: obrázek 1
DAF XF 480 - Tahač: obrázek 2
DAF XF 480 - Tahač: obrázek 3
DAF XF 480 - Tahač: obrázek 4
DAF XF 480 - Tahač: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (18)

DAF XF 480

Tahač
2021464551 km4x2Euro 6483 koniNosnost: 11268 kgCelková váha: 19500 kg
Nizozemsko, Vuren
Zveřejněno: 1měs. Referenční číslo 328294

29 900EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 720 718 CZK
  • ≈ 34 878 USD
2021464551 km4x2Euro 6483 koniNosnost: 11268 kgCelková váha: 19500 kg
Nizozemsko, Vuren
Kontaktujte prodejce
DAF XF 480 SSC, Mega, New Michelin Tires, Alloy Whee - Tahač: obrázek 1
DAF XF 480 SSC, Mega, New Michelin Tires, Alloy Whee - Tahač: obrázek 2
DAF XF 480 SSC, Mega, New Michelin Tires, Alloy Whee - Tahač: obrázek 3
DAF XF 480 SSC, Mega, New Michelin Tires, Alloy Whee - Tahač: obrázek 4
DAF XF 480 SSC, Mega, New Michelin Tires, Alloy Whee - Tahač: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (17)

DAF XF 480 SSC, Mega, New Michelin Tires, Alloy Whee

Tahač
2021324661 km4x2Euro 6483 koniCelková váha: 35979 kg
Maďarsko, Törökbálint
Zveřejněno: 1měs.

31 950EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 770 132 CZK
  • ≈ 37 269 USD
2021324661 km4x2Euro 6483 koniCelková váha: 35979 kg
Maďarsko, Törökbálint
Kontaktujte prodejce
DAF XF 106 480 - Tahač: obrázek 1
DAF XF 106 480 - Tahač: obrázek 2
DAF XF 106 480 - Tahač: obrázek 3
DAF XF 106 480 - Tahač: obrázek 4
DAF XF 106 480 - Tahač: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (24)

DAF XF 106 480

Tahač
2019247000 km480 koni
Polsko, Bodzentyn
Zveřejněno: 2měs.

35 500EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 855 702 CZK
  • ≈ 41 410 USD
2019247000 km480 koni
Polsko, Bodzentyn
Kontaktujte prodejce

Tahač DAF XF 480

Zobrazit podobné
Hmm, zdá se, že je položka prodána
Tahač DAF XF 480: obrázek 1

Najděte nové nabídky v katalogu

Otevřete katalog
zoom in
Tahač DAF XF 480: obrázek 1
See what's in stock now
Obchodní vozidla DAF
4.65
4 recenzí
PRODÁNO

33 500EUR

  • ≈ 807 494 CZK
  • ≈ 39 077 USD

17 Leden 2025

Tento inzerát je uložen v archivu pro referenci (specifikace, obvyklá cena). Na webu nejsou žádné zastaralé inzeráty — všechny aktivní nabídky najdete níže.

Značka

Model

Referenční číslo

DAF XF 480 FT
Rok výroby

Ujeté kilometry

440000 km
Vlastní váha

7994 kg
Celková váha

44000 kg
Nosnost

11006 kg
Lokace

Francie, 35 Rue de la Rochotte 21120 IS SUR TILLE, France
Motor/transmise
euronorma

druh paliva

nafta
objem motoru

12902 krychlových cm.
výkonnost motoru

34 koni
převodovka

přenos

Automatique
Šasi/podvěs
vzorec počet kol vozidla z toho hnaných

kola

Pneumatiques essieu avant : 385/55 Pneumatiques essieu arrière : 315/70
Kabina
druh kabiny

spací
model kabiny

Basculante
posuvná střecha

spoiler střechy

množství legátkových míst

2 couchettes
vyhřívání sedadel

pneumatické sedadlo řidiče

Tato nabídka je pouze pro informační účely. Podrobnosti si prosím ověřte přímo u prodávajícího.

Obchodní vozidla DAF
4.65
4 recenzí
PRODÁNO

33 500EUR

  • ≈ 807 494 CZK
  • ≈ 39 077 USD

17 Leden 2025

Tato nabídka je pouze pro informační účely. Podrobnosti si prosím ověřte přímo u prodávajícího.

Další série z Tahače DAF

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie a se zpracováním svých osobních údajů. Zjistit více
t1 old test archive
t1 test archive - Tractor unit
t1 test archive - Truck Agence