2014 Scania R450 Tractor Unit Tahač z Velká Británie na prodej na Truck1, ID: 10345089
Najít SCANIA R 450Přejít na nabídky SCANIA R 450
Zpráva byla přesunuta do archivu

Tento inzerát byl odstraněn z naší databáze. Můžete si však objednat: 2014 Scania R450 Tractor Unit

Zadat poptávkový inzerát
Otevřete katalog
Inzerát Tahač 2014 Scania R450 Tractor Unit již není dostupný, ale našli jsme podobné nabídky (10)
Podobné nabídky:
2014 Scania R450 Tractor Unit - Tahač: obrázek 1

2014 Scania R450 Tractor Unit

Tahač
2014450 koni
Velká Británie, Gainsborough
Zveřejněno: 11d.

16 282EUR

  • ≈ 393 949 CZK
  • ≈ 18 608 USD
2014450 koni
Velká Británie, Gainsborough
Kontaktujte prodejce
Scania R 520 - Tahač: obrázek 1
Scania R 520 - Tahač: obrázek 2
Scania R 520 - Tahač: obrázek 3
Scania R 520 - Tahač: obrázek 4
Scania R 520 - Tahač: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (22)

Scania R 520

Tahač
20141341700 km4x2Euro 6
Litva, Vilnius
Zveřejněno: 1měs. Referenční číslo 916678

14 900EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 360 511 CZK
  • ≈ 17 029 USD
20141341700 km4x2Euro 6
Litva, Vilnius
Kontaktujte prodejce
2014 Scania R450 Tractor Unit - Tahač: obrázek 1
2014 Scania R450 Tractor Unit - Tahač: obrázek 2
2014 Scania R450 Tractor Unit - Tahač: obrázek 3
2014 Scania R450 Tractor Unit - Tahač: obrázek 4
2014 Scania R450 Tractor Unit - Tahač: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (31)

2014 Scania R450 Tractor Unit

Tahač
2014450 koni
Velká Británie, Gainsborough
Zveřejněno: 1měs.

17 449EUR

  • ≈ 422 185 CZK
  • ≈ 19 942 USD
2014450 koni
Velká Británie, Gainsborough
Kontaktujte prodejce
Scania G 410 Tractor unit - Tahač: obrázek 1
Scania G 410 Tractor unit - Tahač: obrázek 2
Scania G 410 Tractor unit - Tahač: obrázek 3
Scania G 410 Tractor unit - Tahač: obrázek 4
Scania G 410 Tractor unit - Tahač: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (10)

Scania G 410 Tractor unit

Tahač
20151023800 km4x2Euro 6411 koniNosnost: 11086 kgCelková váha: 18600 kg
Nizozemsko, Schiedam
Zveřejněno: 2měs. Referenční číslo 25759

14 900EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 360 511 CZK
  • ≈ 17 029 USD
20151023800 km4x2Euro 6411 koniNosnost: 11086 kgCelková váha: 18600 kg
Nizozemsko, Schiedam
Kontaktujte prodejce
Scania G 410 Tractor unit - Tahač: obrázek 1
Scania G 410 Tractor unit - Tahač: obrázek 2
Scania G 410 Tractor unit - Tahač: obrázek 3
Scania G 410 Tractor unit - Tahač: obrázek 4
Scania G 410 Tractor unit - Tahač: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (9)

Scania G 410 Tractor unit

Tahač
2015988900 km4x2Euro 6411 koniNosnost: 11086 kgCelková váha: 18600 kg
Nizozemsko, Schiedam
Zveřejněno: 1měs. Referenční číslo 25757

14 900EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 360 511 CZK
  • ≈ 17 029 USD
2015988900 km4x2Euro 6411 koniNosnost: 11086 kgCelková váha: 18600 kg
Nizozemsko, Schiedam
Kontaktujte prodejce
Scania R450 - Tahač: obrázek 1
Scania R450 - Tahač: obrázek 2
Scania R450 - Tahač: obrázek 3
Scania R450 - Tahač: obrázek 4
Scania R450 - Tahač: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (8)

Scania R450

Tahač
2013783408 km4x2Euro 6450 koniCelková váha: 19000 kg
Rumunsko, Chiajna
Zveřejněno: 1měs.

14 900EUR

  • ≈ 360 511 CZK
  • ≈ 17 029 USD
2013783408 km4x2Euro 6450 koniCelková váha: 19000 kg
Rumunsko, Chiajna
Kontaktujte prodejce
Scania R 410 EURO 6, Retarder - Tahač: obrázek 1
Scania R 410 EURO 6, Retarder - Tahač: obrázek 2
Scania R 410 EURO 6, Retarder - Tahač: obrázek 3
Scania R 410 EURO 6, Retarder - Tahač: obrázek 4
Scania R 410 EURO 6, Retarder - Tahač: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (13)

Scania R 410 EURO 6, Retarder

Tahač
20141100000 km4x2Euro 6410 koni
Nizozemsko, Ede

14 800EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 358 091 CZK
  • ≈ 16 914 USD
20141100000 km4x2Euro 6410 koni
Nizozemsko, Ede
Kontaktujte prodejce
Mercedes-Benz Actros 1845 4x2Tractor - Tahač: obrázek 1
Mercedes-Benz Actros 1845 4x2Tractor - Tahač: obrázek 2
Mercedes-Benz Actros 1845 4x2Tractor - Tahač: obrázek 3
Mercedes-Benz Actros 1845 4x2Tractor - Tahač: obrázek 4
Mercedes-Benz Actros 1845 4x2Tractor - Tahač: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (27)

Mercedes-Benz Actros 1845 4x2Tractor

Tahač
2014969387 km4x2Euro 6449 koniCelková váha: 18000 kg
Chorvatsko, Zagreb

15 000EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 362 931 CZK
  • ≈ 17 143 USD
2014969387 km4x2Euro 6449 koniCelková váha: 18000 kg
Chorvatsko, Zagreb
Tractor Head Mercedes-Benz Actros (2014) + Semi-trailer Tipper Meiller – Kipper (2004) - Tahač: obrázek 1
Tractor Head Mercedes-Benz Actros (2014) + Semi-trailer Tipper Meiller – Kipper (2004) - Tahač: obrázek 2
Tractor Head Mercedes-Benz Actros (2014) + Semi-trailer Tipper Meiller – Kipper (2004) - Tahač: obrázek 3
Tractor Head Mercedes-Benz Actros (2014) + Semi-trailer Tipper Meiller – Kipper (2004) - Tahač: obrázek 4
Tractor Head Mercedes-Benz Actros (2014) + Semi-trailer Tipper Meiller – Kipper (2004) - Tahač: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (7)

15 200EUR

Aukce
  • ≈ 367 770 CZK
  • ≈ 17 371 USD
2014874818 km4x2Euro 6448 koni
Rumunsko, Podari
Kontaktujte prodejce
Scania R560 V8 4X2 Tractor-unit Retarder Euro5 - Tahač: obrázek 1
Scania R560 V8 4X2 Tractor-unit Retarder Euro5 - Tahač: obrázek 2
Scania R560 V8 4X2 Tractor-unit Retarder Euro5 - Tahač: obrázek 3
Scania R560 V8 4X2 Tractor-unit Retarder Euro5 - Tahač: obrázek 4
Scania R560 V8 4X2 Tractor-unit Retarder Euro5 - Tahač: obrázek 5
Zobrazit všechny fotky (17)

Scania R560 V8 4X2 Tractor-unit Retarder Euro5

Tahač
20121786827 kmEuro 5Nosnost: 44000 kg
Nizozemsko, Bergschenhoek
Zveřejněno: 2měs.

14 900EUR

Cena bez DPH

  • ≈ 360 511 CZK
  • ≈ 17 029 USD
20121786827 kmEuro 5Nosnost: 44000 kg
Nizozemsko, Bergschenhoek
Kontaktujte prodejce

Tahač 2014 Scania R450 Tractor Unit

Zobrazit podobné
Hmm, zdá se, že je položka prodána
Tahač 2014 Scania R450 Tractor Unit: obrázek 1

Najděte nové nabídky v katalogu

Otevřete katalog
zoom in
Tahač 2014 Scania R450 Tractor Unit: obrázek 1
See what's in stock now
Obchodní vozidla SCANIA
4.68
5 recenzí
PRODÁNO

15 014EUR

  • ≈ 363 269 CZK
  • ≈ 17 159 USD

1 Září 2025

Tento inzerát je uložen v archivu pro referenci (specifikace, obvyklá cena). Na webu nejsou žádné zastaralé inzeráty — všechny aktivní nabídky najdete níže.

Značka

Model

Rok výroby

Lokace

Velká Británie, Gainsthorpe Road, North Lincolnshire, DN21 4JH, England, United Kingdom
Motor/transmise
výkonnost motoru

450 koni

Tato nabídka je pouze pro informační účely. Podrobnosti si prosím ověřte přímo u prodávajícího.

Obchodní vozidla SCANIA
4.68
5 recenzí
PRODÁNO

15 014EUR

  • ≈ 363 269 CZK
  • ≈ 17 159 USD

1 Září 2025

Tato nabídka je pouze pro informační účely. Podrobnosti si prosím ověřte přímo u prodávajícího.

Další série z Tahače SCANIA

Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.
t1 old test archive
t1 test archive - Tractor unit
t1 test archive - GRC Truck Sales LTD