Použité vrtací stroje: Využijte výhod více nabídek na stránkách Truck1

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 602

Kritéria vyhledávání

search

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motohodiny, h

Motohodiny, h

Výkonnost motoru, koni

Výkonnost motoru, koni
Stránka 1 z 31

Hledejte na Truck1 různé typy použitých vrtacích strojů

Vrtací stroj (nebo vrtná souprava) je určený pro vytváření otvorů v zemském povrchu. Obecně má masivní konstrukci a je vybavený pro vrtání studní, ropných vrtů a zemního plynu. Také existují mobilní vrtné soupravy (namontovány na nákladní vozidla nebo přívěsy) s podobnou stavbou jako mobilní jeřáby. Tato vozidla obvykle provádí vrtání studní.

Vrtací stroje: použití

Pomocí vrtacích strojů je možné zkoumat podpovrchové nerostné suroviny, zkoušet fyzické vlastnosti kamenů, zeminy a podzemních vod. Kromě toho se často používají pro instalaci podpovrchových staveb (inženýrské sítě, tunely atd.).

Online platforma Truck1 je místem pro kohokoli, kdo má zájem nakoupit a prodat použité vrtací stroje a související zařízení. Porovnejte nabídku relevantních inzerátů pomocí fotografií a specifikací. Můžete použít filtry na levé straně a vybrat jednu z renomovaných značek (Atlas, Tamrock, Sandvik a další) a pro další podrobnosti se obrátit na prodejce zařízení.

Počet výsledků: 602
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.