Použité vibrodesky: Využijte výhod více nabídek na stránkách Truck1

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 166

Kritéria vyhledávání

search

Aukce, pronájem

Aukce, pronájem

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motohodiny, h

Motohodiny, h

Výkonnost motoru, koni

Výkonnost motoru, koni
Stránka 1 z 9

Nakupujte a prodávejte použité vibrodesky online po celém světě Vibrodesky, také známé jako vibrační desky nebo zhutňovací desky, patří do třídy strojů pro zhutňování zeminy používané ve stavebnictví pro dlažební práce a práce údržby chodníků. Konstrukčně představuje vibrodeska velkou vibrační základní desku, která udusává zeminu nebo jiný materiál, aby vytvořila rovný povrch. U takového kompaktoru hraje klíčovou roli rukojeť. Lze ji namontovat dozadu nebo na střed jednotky. V závislosti na poloze zajišťuje rukojeť různý rozsah otáčení a také různou výšku. Kromě toho existují modely vybavené antivibrační rukojetí pro zvýšení komfortu obsluhy. Nejběžnější použití vibrodesek zahrnuje dláždění vjezdů a zakládání chodníků.

Dosáhněte svého cíle s Truck1 a získejte vibrodesku, kterou potřebujete

Při výběru a nákupu použité vibrodesky projděte cenově dostupné nabídky na Truck1. Z důvodu široké škály modelů od špičkových výrobců (Wacker, Bomag, Ammann, Neuson) budete moci najít desku, která vyhovuje určené práci. Spolupracujeme s důvěryhodným prodejci z Evropy, abychom vám zajistili dobrý obchod.

Počet výsledků: 166
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.