Použité terénní jeřáby: Využijte výhod více nabídek na stránkách Truck1

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 316

Kritéria vyhledávání

search

Aukce, pronájem

Aukce, pronájem

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motohodiny, h

Motohodiny, h

Výkonnost motoru, koni

Výkonnost motoru, koni
Stránka 1 z 16

Nakupujte a prodávejte použité terénní jeřáby online

Terénní jeřáb představuje univerzální verzi mobilního hydraulického jeřábu. Ve skutečnosti je charakterizován jako hybrid mezi konvenčním mobilním jeřábem a jeřábem pro těžký terén. Pohon všech kol a boční pohyb poskytuje tomuto typu jeřábů možnost rychle se přesunout na jakémkoli pracovišti na silnici nebo mimo ni.

Další výhody terénních jeřábů

Kompaktní konstrukce terénních jeřábů umožňuje jejich efektivní využití i na stísněných pracovištích. Mohou být vybaveny výložníky s různými délkami, čímž se zvyšuje jejich multifunkční schopnost.

Projděte na Truck1 katalog použitých terénních jeřábů na prodej a najděte nejlepší model pro vaše konkrétní potřeby. Zobrazte nejnovější inzeráty zveřejněné nejlepšími evropskými prodejci. Máme široký výběr značek včetně známých, jako je Tadano, Grove a Liebherr.

Počet výsledků: 316
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.