Použité třídiče: Využijte výhod více nabídek na stránkách Truck1

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 251

Kritéria vyhledávání

search

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motohodiny, h

Motohodiny, h

Výkonnost motoru, koni

Výkonnost motoru, koni
Stránka 1 z 13

Použité třídiče na prodej na stránkách Truck1 vám usnadní vaše hledání

Třídění je způsob oddělování granulovaných pevných látek podle velikosti. Třídiče jsou speciální stroje, které se používají ve stavebnictví a hornictví. Existují kolové třídiče a třídiče na kolejích.

Pokud jde o jejich konstrukci, provádějí třídiče roztřídění odpadu na staveništi (kov, plast, dřevo, beton atd.). Roztříděný beton a asfalt je pak recyklován a znovu použit.

Pokud jde o třídiče kamenů v hornictví, ty jsou určeny pro oddělení hodnotných kusů od bezvýznamného materiálu pomocí prosévání nečistot a kamenů.

Vyberte si výhody speciálního katalogu Truck1

Projděte použité třídiče na prodej uvedené ve zvláštním seznamu Truck1. S využitím našeho pečlivě vyvinutého vyhledávacího nástroje je velmi pohodlné porovnat různé nabídky od spolehlivých evropských prodejců. Můžete zde najít škálu modelů od známých značek v odvětví: Sandvik, Terex, Metso a další.

Počet výsledků: 251
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.