Použité asfaltovací stroje: Využijte výhod více nabídek na stránkách Truck1

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 781

Kritéria vyhledávání

search

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motohodiny, h

Motohodiny, h

Výkonnost motoru, koni

Výkonnost motoru, koni
Stránka 1 z 40

Použité asfaltovací stroje za přijatelné ceny

Proces asfaltování silnice se skládá z několika fází a zahrnuje použití zhutňovacích a asfaltovacích strojů.

Pokud je nutné předběžné frézování, provádí se silničními frézami. Tyto frézovací stroje jsou vybaveny velkým rotujícím válcem určeným pro broušení povrchu vozovky.

Pokud se jedná o asfaltování silnice, pak se práce provádí finišerem, který pracuje v kombinaci se sklápěčem nebo jiným strojem pro přesun materiálu, (který přidává asfalt do násypky finišeru).

Využijte služeb Truck1

Velký výběr použitých asfaltovacích strojů na prodej je k dispozici v tomto seznamu Truck1. Zde zveřejňují své aktuální nabídky pouze spolehliví evropští prodejci. Projděte fotografie a specifikace asfaltovacích zařízení vyrobené společnostmi Vögele, Dynapac, Wirtgen, Bitelli a dalšími předními značkami a najděte nejlepší stroje pro vaše konkrétní potřeby podnikání.

Počet výsledků: 781
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.