Použité stavební zařízení: Využijte výhod více nabídek na stránkách Truck1

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 437

Kritéria vyhledávání

search

Aukce, pronájem

Aukce, pronájem

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motohodiny, h

Motohodiny, h

Výkonnost motoru, koni

Výkonnost motoru, koni
Stránka 1 z 22

Nabídky stavebních zařízení od předních značek

Stavební průmysl zahrnuje použití rozsáhlé škály specializovaných zařízení. Je určeno pro velké i malé práce během stavebních a konstrukčních činností, výstaveb silnic, inženýrských projektů elektráren atd.

Některé typy populárního drobného stavebního zařízení

  • zdvihací věže;
  • svařovací technika;
  • stavební ohřívače;
  • čerpadla na vodu.

Mezinárodní platforma Truck1 je schopna vám poskytnout širokou škálu použitého stavebního zařízení na prodej. Orientujeme se na spolupráci s předními prodejci z Evropy, abychom vám poskytli dostatečný výběr spolehlivého zařízení od nejlepších výrobců (Atlas, Caterpillar a mnoho dalších), a také vám poskytli ekonomicky nejlepší nabídky.

Počet výsledků: 437
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.