Použité smykové nakladače: Využijte výhod více nabídek na stránkách Truck1

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 371

Kritéria vyhledávání

search

Aukce, pronájem

Aukce, pronájem

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motohodiny, h

Motohodiny, h

Výkonnost motoru, koni

Výkonnost motoru, koni
Stránka 1 z 19

Použité smykové nakladače za dostupné ceny

Smykový nakladač je kompaktní vozidlo s pevným rámem a zdvihacími rameny určené pro práci s mnoha nástavci. Smykové stroje se obvykle dodávají ve formě čtyřkolových vozidel, ale existují rovněž pásové verze. Přes kompaktní velikost mohou obě verze nabídnout vysokou výkonnost stroje pro dodavatele technických sítí.

Smykové nakladače jsou mnohem více než jen výkopové nebo zdvihací stroje. Chcete-li využít plný potenciál těchto vozidel, je nezbytné si vybrat správnou skladbu stroje a potřebných nástavců (lopat, paletových vidlic, radlic, hydraulických sbíječek, příkopových rýpadel atd.) Takto může společnost snížit počet jednoúčelových strojů potřebných pro provedení různých činností.

Oblasti použití podle velikosti smrkového nakladače

Malé smykové nakladače jsou schopny se otáčet ve stísněném prostoru. Tyto nakladače se obvykle používají pro terénní úpravy a technickou přípravu území.

Středně velké a velké smykové nakladače se používají v mnoha oblastech, kde není prostor pro velké bagry s hloubkovou lopatou nebo rýpadla. Tyto stroje mohou například úspěšně provádět planýrovací práce, výkopy, vrtání a bourání.

Projděte si použité smykové nakladače k prodeji na tržnici Truck1. V současnosti naši službu rozvíjíme a rozšiřujeme spolupráci s předními evropskými prodejci, abychom našim návštěvníkům poskytli široký rozsah nabídek od nejznámějších značek, jako jsou Bobcat, Volvo, Case a další.

Počet výsledků: 371
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.