Použité silniční válce: Využijte výhod více nabídek na stránkách Truck1

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 525

Kritéria vyhledávání

search

Aukce, pronájem

Aukce, pronájem

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motohodiny, h

Motohodiny, h

Výkonnost motoru, koni

Výkonnost motoru, koni
Stránka 1 z 27

Nákup a prodej použitých silničních válců online

Silniční válec je jedním z hlavních jednotek zhutňovacích zařízení a má široké využití při výstavbě silnic. Různé typy válců se liší s ohledem na požadavek projektu a také vlastnosti zhutňované zeminy.

Silniční válce: přehled konstrukce

Obecně používané silniční válce jsou tandemové válce, které se skládají ze dvou velkých těžkých válců: jeden v zadní části a druhý v přední části stroje. Ve skutečnosti je to váha silničního válce, která stlačuje plochy, které musí být zhutněny. K dalšímu zlepšení účinnosti zhutnění existují vibrační válce, které umožňují, aby menší vozidlo dosáhlo stejného výkonu jako větší válec. Vibrace jsou běžně zajišťovány masivními závažími připojenými k hřídeli motoru, který se nachází ve válci.

Tržiště Truck1 je schopno vám poskytnout různé nabídky a snadné vyhledávání, které je potřebné pro úspěšný výběr použitého silničního válce. Spolupracujeme s nejlepšími evropskými prodejci, kteří obchodují se zhutňovacími stroji od oblíbených značek Bomag, Hamm, Dynapac, Ammann a dalších.

Počet výsledků: 525
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.