Samojízdné beranidlo PVE 7/9NL

picture_as_pdf

Druh

Samojízdné beranidlo

Rok

2020

Země

Nizozemsko

Telefonní číslo

+31 628341......

Zveřejněno: 14d.
picture_as_pdf
  • Specifikace
  • Popis
Specifikace
Obecné informace
ZnačkaPVE
Rok výroby2020
Datum první registrace01.04.2020
Technická inspekceValid till 2022-05
Motohodiny400 h
Vlastní váha11000 kg
Barvačervené
Popis

Naším cílem je dodávat zákazníkům spolehlivé PVE 7/9NL samojízdné beranidlo, které doplňují jejich přepravní potřeby na silnici.

Toto užitkové vozidlo bylo vyrobeno v 2020. To se nachází v Etten-Leur, Nizozemsko. Podrobný přehled je uveden níže. Vlastní váha užitkového vozidla: 11000 kg. Odhadovaná strojové hodiny: 400 h. Barva užitkového vozidla: červené.

Při hledání správných vozidel mezi PVE 7/9NL samojízdné beranidlo kontaktujte prodejce a získejte všechny požadované informace.


Directly available: PVE 7/9NL hydraulic impact hammer. Year of manufacture 2018, first use was in 2020 only. Hammer works perfectly and has only 400 operating hours. Hammer comes with leader guides, hoisting device, drive cap for square concrete piles and optional free suspended kit, hydraulic hose bundle, control cable and control box.

Žádost o podrobnější informace
Prodejce

Foundiz B.V.

Foundiz B.V.

location_on

Netherlands, Etten-Leur

phone_iphone
language

www.foundiz.nl

access_time

Prodejce místní čas — 22:21

Kontaktní osoby
Arjen van der Schaaf

Arjen van der Schaaf

Deutsch, Eesti, English, Suomi, Français, Nederlands, Русский

+31 628341...


Kontaktovat prodejce

Politika důvěrnosti

t1 test unit Foundiz B.V.

t1 test unit Stavební technika

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.