Použité rypadlové nakladače: Využijte výhod více nabídek na stránkách Truck1

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 1795

Kritéria vyhledávání

search

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motohodiny, h

Motohodiny, h

Výkonnost motoru, koni

Výkonnost motoru, koni
Stránka 1 z 90

Na prodej různé druhy rypadlových nakladačů pro vaše konkrétní požadavky podnikání

Rypadlové nakladače jsou vozidla pro zemní práce vybavená na přední straně lžící a na zadní straně zařízením pro hloubení („rypadlo“). Rypadlový nakladač tak vlastně představuje dva druhy stavebních strojů (kolový nakladač a bagr), které jsou zkombinovány do jednoho stroje.

Použití a modifikace rypadlových nakladačů

Vzhledem ke své univerzálnosti se rypadlové nakladače běžně používají pro mnoho činností, jako jsou malé bourací práce, hloubení, lámání asfaltu, pokládání silnic atd. Tento typ nakladačů je k dispozici v různých konfiguracích. Existují modely s předním nebo zadním spojovacím zařízením, které umožňuje použití dalšího příslušenství. Při kopání je možné zvýšit stabilitu stroje použitím vertikálních nebo horizontálních opěr.

Prozkoumejte řadu používaných rypadlových nakladačů na prodej na Truck1. Podívejte se na různé modely vyrobené renomovanými značkami (JCB, Caterpillar, Case, New Holland, Komatsu a dalšími) a obraťte se na prodejce, abyste zjistili, jaký zákaznický servis poskytují.

Počet výsledků: 1795
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.