Rýpadla CATERPILLAR 963
Počet výsledků: 0
Vašim kritériím neodpovídají žádné reklamy. Zkuste upravit filtry.
Podobné nabídky





Zobrazit všechny fotky (21)
CAT 336FL
Pásové rýpadlo
20165900 h
Česko, Golcuv Jenikov
Zveřejněno: 1měs. Referenční číslo NBS00405
270 000EUR
- ≈ 6 526 467 CZK
- ≈ 311 307 USD
20165900 h
Česko
Kontaktujte prodejce





Zobrazit všechny fotky (12)
Caterpillar M 318 D
Kolesové rýpadlo
200917334 hVlastní váha: 19350 kg175 koni
Česko, Bystřany
Zveřejněno: 1měs.
39 260EUR
Cena bez DPH
- ≈ 948 996 CZK
- ≈ 45 266 USD
200917334 hVlastní váha: 19350 kg175 koni
Česko
Kontaktujte prodejce





Zobrazit všechny fotky (26)
CATERPILLAR M 315 D 4X4
Kolesové rýpadlo
201213037 h157 koni
Česko, Lavičky
Zveřejněno: 2měs. Referenční číslo 4490
47 960EUR
Cena bez DPH
- ≈ 1 159 293 CZK
- ≈ 55 297 USD
201213037 h157 koni
Česko
Kontaktujte prodejce





Zobrazit všechny fotky (14)
Caterpillar 305 E2 +drill
Mini rýpadlo
20166100 hVlastní váha: 5000 kg42 koni
Česko, Bystřany
Zveřejněno: 3měs.
27 925EUR
Cena bez DPH
- ≈ 675 005 CZK
- ≈ 32 197 USD
20166100 hVlastní váha: 5000 kg42 koni
Česko
Kontaktujte prodejce





Zobrazit všechny fotky (14)
Caterpillar 330BL
Rýpadlo
200013983 hVlastní váha: 36000 kg367 koni
Česko, Bystřany
Zveřejněno: 8měs.
77 982EUR
Cena bez DPH
- ≈ 1 884 988 CZK
- ≈ 89 912 USD
200013983 hVlastní váha: 36000 kg367 koni
Česko
Kontaktujte prodejce





Zobrazit všechny fotky (20)
Caterpillar 320 EL .
Pásové rýpadlo
201415000 hVlastní váha: 21900 kg155 koni
Německo, Goch
Zveřejněno: 1h. Referenční číslo 1484-6
51 500EUR
Cena bez DPH
- ≈ 1 244 863 CZK
- ≈ 59 378 USD
201415000 hVlastní váha: 21900 kg155 koni
Německo
Kontaktujte prodejce





Zobrazit všechny fotky (20)
Caterpillar M318 D .
Kolesové rýpadlo
200811700 hVlastní váha: 19350 kg174 koni
Německo, Goch
Zveřejněno: 1h. Referenční číslo 1006-16
49 500EUR
Cena bez DPH
- ≈ 1 196 518 CZK
- ≈ 57 073 USD
200811700 hVlastní váha: 19350 kg174 koni
Německo
Kontaktujte prodejce





Zobrazit všechny fotky (20)
Caterpillar 324
Pásové rýpadlo
Nový2026153 koni
Nový
Nizozemsko, Veghel
Zveřejněno: 4h. Referenční číslo 70327473
92 450EUR
Cena bez DPH
- ≈ 2 234 710 CZK
- ≈ 106 593 USD
Nový2026153 koni
Nový
Nizozemsko
BAS World
18
V
Kontaktujte prodejce





Zobrazit všechny fotky (20)
Caterpillar 324
Pásové rýpadlo
Nový2026153 koni
Nový
Nizozemsko, Veghel
Zveřejněno: 4h. Referenční číslo 70327474
92 450EUR
Cena bez DPH
- ≈ 2 234 710 CZK
- ≈ 106 593 USD
Nový2026153 koni
Nový
Nizozemsko
BAS World
18
V
Kontaktujte prodejce
![Second Hand 20Ton Medium Digger Used Caterpillar 320 320dl Crawler Excavator Hydraulic Cat 320D Excavator in High Quality [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázek 1 Second Hand 20Ton Medium Digger Used Caterpillar 320 320dl Crawler Excavator Hydraulic Cat 320D Excavator in High Quality [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázek 1](https://www.truck1.cz/img/xxl/44317/Second-Hand-20Ton-Medium-Digger-Used-Caterpillar-320-320dl-Crawler-Excavator-Hydraulic-Cat-320D-Excavator-in-High-Quality-Copy-Cina_44317_911049500.jpg)
![Second Hand 20Ton Medium Digger Used Caterpillar 320 320dl Crawler Excavator Hydraulic Cat 320D Excavator in High Quality [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázek 2 Second Hand 20Ton Medium Digger Used Caterpillar 320 320dl Crawler Excavator Hydraulic Cat 320D Excavator in High Quality [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázek 2](https://www.truck1.cz/img/xxl/44317/Second-Hand-20Ton-Medium-Digger-Used-Caterpillar-320-320dl-Crawler-Excavator-Hydraulic-Cat-320D-Excavator-in-High-Quality-Copy-Cina_44317_558396077.jpg)
![Second Hand 20Ton Medium Digger Used Caterpillar 320 320dl Crawler Excavator Hydraulic Cat 320D Excavator in High Quality [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázek 3 Second Hand 20Ton Medium Digger Used Caterpillar 320 320dl Crawler Excavator Hydraulic Cat 320D Excavator in High Quality [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázek 3](https://www.truck1.cz/img/xxl/44317/Second-Hand-20Ton-Medium-Digger-Used-Caterpillar-320-320dl-Crawler-Excavator-Hydraulic-Cat-320D-Excavator-in-High-Quality-Copy-Cina_44317_4304533394.jpg)
![Second Hand 20Ton Medium Digger Used Caterpillar 320 320dl Crawler Excavator Hydraulic Cat 320D Excavator in High Quality [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázek 4 Second Hand 20Ton Medium Digger Used Caterpillar 320 320dl Crawler Excavator Hydraulic Cat 320D Excavator in High Quality [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázek 4](https://www.truck1.cz/img/xxl/44317/Second-Hand-20Ton-Medium-Digger-Used-Caterpillar-320-320dl-Crawler-Excavator-Hydraulic-Cat-320D-Excavator-in-High-Quality-Copy-Cina_44317_1362850940.jpg)
![Second Hand 20Ton Medium Digger Used Caterpillar 320 320dl Crawler Excavator Hydraulic Cat 320D Excavator in High Quality [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázek 5 Second Hand 20Ton Medium Digger Used Caterpillar 320 320dl Crawler Excavator Hydraulic Cat 320D Excavator in High Quality [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázek 5](https://www.truck1.cz/img/xxl/44317/Second-Hand-20Ton-Medium-Digger-Used-Caterpillar-320-320dl-Crawler-Excavator-Hydraulic-Cat-320D-Excavator-in-High-Quality-Copy-Cina_44317_2615865334.jpg)
Zobrazit všechny fotky (6)
Second Hand 20Ton Medium Digger Used Caterpillar 320 320dl Crawler Excavator Hydraulic Cat 320D Excavator in High Quality [ Copy ]
Pásové rýpadlo
Čína, Yaohai District
Zveřejněno: 7h.
28 621EUR
- ≈ 691 829 CZK
- ≈ 32 999 USD
Čína
Kontaktujte prodejce
![Nearly 90% Brand New Caterpillar 303.5 3tons Mini Excavator for Sale Cat 303.5 305.5 306 307 Excavator in Stock for Sale [ Copy ] - Mini rýpadlo: obrázek 1 Nearly 90% Brand New Caterpillar 303.5 3tons Mini Excavator for Sale Cat 303.5 305.5 306 307 Excavator in Stock for Sale [ Copy ] - Mini rýpadlo: obrázek 1](https://www.truck1.cz/img/xxl/44317/Nearly-90-Brand-New-Caterpillar-303-5-3tons-Mini-Excavator-for-Sale-Cat-303-5-305-5-306-307-Excavator-in-Stock-for-Sale-Copy-Cina_44317_2978988027.jpg)
![Nearly 90% Brand New Caterpillar 303.5 3tons Mini Excavator for Sale Cat 303.5 305.5 306 307 Excavator in Stock for Sale [ Copy ] - Mini rýpadlo: obrázek 2 Nearly 90% Brand New Caterpillar 303.5 3tons Mini Excavator for Sale Cat 303.5 305.5 306 307 Excavator in Stock for Sale [ Copy ] - Mini rýpadlo: obrázek 2](https://www.truck1.cz/img/xxl/44317/Nearly-90-Brand-New-Caterpillar-303-5-3tons-Mini-Excavator-for-Sale-Cat-303-5-305-5-306-307-Excavator-in-Stock-for-Sale-Copy-Cina_44317_1384767910.jpg)
![Nearly 90% Brand New Caterpillar 303.5 3tons Mini Excavator for Sale Cat 303.5 305.5 306 307 Excavator in Stock for Sale [ Copy ] - Mini rýpadlo: obrázek 3 Nearly 90% Brand New Caterpillar 303.5 3tons Mini Excavator for Sale Cat 303.5 305.5 306 307 Excavator in Stock for Sale [ Copy ] - Mini rýpadlo: obrázek 3](https://www.truck1.cz/img/xxl/44317/Nearly-90-Brand-New-Caterpillar-303-5-3tons-Mini-Excavator-for-Sale-Cat-303-5-305-5-306-307-Excavator-in-Stock-for-Sale-Copy-Cina_44317_5631373235.jpg)
![Nearly 90% Brand New Caterpillar 303.5 3tons Mini Excavator for Sale Cat 303.5 305.5 306 307 Excavator in Stock for Sale [ Copy ] - Mini rýpadlo: obrázek 4 Nearly 90% Brand New Caterpillar 303.5 3tons Mini Excavator for Sale Cat 303.5 305.5 306 307 Excavator in Stock for Sale [ Copy ] - Mini rýpadlo: obrázek 4](https://www.truck1.cz/img/xxl/44317/Nearly-90-Brand-New-Caterpillar-303-5-3tons-Mini-Excavator-for-Sale-Cat-303-5-305-5-306-307-Excavator-in-Stock-for-Sale-Copy-Cina_44317_6498063243.jpg)
![Nearly 90% Brand New Caterpillar 303.5 3tons Mini Excavator for Sale Cat 303.5 305.5 306 307 Excavator in Stock for Sale [ Copy ] - Mini rýpadlo: obrázek 5 Nearly 90% Brand New Caterpillar 303.5 3tons Mini Excavator for Sale Cat 303.5 305.5 306 307 Excavator in Stock for Sale [ Copy ] - Mini rýpadlo: obrázek 5](https://www.truck1.cz/img/xxl/44317/Nearly-90-Brand-New-Caterpillar-303-5-3tons-Mini-Excavator-for-Sale-Cat-303-5-305-5-306-307-Excavator-in-Stock-for-Sale-Copy-Cina_44317_130234742.jpg)
Zobrazit všechny fotky (6)
Nearly 90% Brand New Caterpillar 303.5 3tons Mini Excavator for Sale Cat 303.5 305.5 306 307 Excavator in Stock for Sale [ Copy ]
Mini rýpadlo
202330 koni
Čína, Yaohai District
Zveřejněno: 7h.
20 815EUR
- ≈ 503 142 CZK
- ≈ 23 999 USD
202330 koni
Čína
Kontaktujte prodejce
![Used Caterpillar 307 Excavator-Second-Hand with Proven Performance [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Rýpadlo: obrázek 1 Used Caterpillar 307 Excavator-Second-Hand with Proven Performance [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Rýpadlo: obrázek 1](https://www.truck1.cz/img/xxl/44270/Used-Caterpillar-307-Excavator-Second-Hand-with-Proven-Performance-Copy-Copy-Copy-Copy-Copy-Copy-Copy-Copy-Cina_44270_8343902645.jpg)
![Used Caterpillar 307 Excavator-Second-Hand with Proven Performance [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Rýpadlo: obrázek 2 Used Caterpillar 307 Excavator-Second-Hand with Proven Performance [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Rýpadlo: obrázek 2](https://www.truck1.cz/img/xxl/44270/Used-Caterpillar-307-Excavator-Second-Hand-with-Proven-Performance-Copy-Copy-Copy-Copy-Copy-Copy-Copy-Copy-Cina_44270_4744980281.jpg)
![Used Caterpillar 307 Excavator-Second-Hand with Proven Performance [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Rýpadlo: obrázek 3 Used Caterpillar 307 Excavator-Second-Hand with Proven Performance [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Rýpadlo: obrázek 3](https://www.truck1.cz/img/xxl/44270/Used-Caterpillar-307-Excavator-Second-Hand-with-Proven-Performance-Copy-Copy-Copy-Copy-Copy-Copy-Copy-Copy-Cina_44270_5218114175.jpg)
![Used Caterpillar 307 Excavator-Second-Hand with Proven Performance [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Rýpadlo: obrázek 4 Used Caterpillar 307 Excavator-Second-Hand with Proven Performance [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Rýpadlo: obrázek 4](https://www.truck1.cz/img/xxl/44270/Used-Caterpillar-307-Excavator-Second-Hand-with-Proven-Performance-Copy-Copy-Copy-Copy-Copy-Copy-Copy-Copy-Cina_44270_5954474234.jpg)
![Used Caterpillar 307 Excavator-Second-Hand with Proven Performance [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Rýpadlo: obrázek 5 Used Caterpillar 307 Excavator-Second-Hand with Proven Performance [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] - Rýpadlo: obrázek 5](https://www.truck1.cz/img/xxl/44270/Used-Caterpillar-307-Excavator-Second-Hand-with-Proven-Performance-Copy-Copy-Copy-Copy-Copy-Copy-Copy-Copy-Cina_44270_9859482367.jpg)
Zobrazit všechny fotky (6)
Used Caterpillar 307 Excavator-Second-Hand with Proven Performance [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ]
Rýpadlo
2024
Čína, Hefei
Zveřejněno: 7h.
11 968EUR
- ≈ 289 291 CZK
- ≈ 13 798 USD
2024
Čína
Kontaktujte prodejce
![CAT second-hand 330D excavator sold at low price and in very good condition Japanese original hydraulic crawler excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázek 1 CAT second-hand 330D excavator sold at low price and in very good condition Japanese original hydraulic crawler excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázek 1](https://www.truck1.cz/img/xxl/44317/CAT-second-hand-330D-excavator-sold-at-low-price-and-in-very-good-condition-Japanese-original-hydraulic-crawler-excavator-Copy-Cina_44317_6285109176.jpg)
![CAT second-hand 330D excavator sold at low price and in very good condition Japanese original hydraulic crawler excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázek 2 CAT second-hand 330D excavator sold at low price and in very good condition Japanese original hydraulic crawler excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázek 2](https://www.truck1.cz/img/xxl/44317/CAT-second-hand-330D-excavator-sold-at-low-price-and-in-very-good-condition-Japanese-original-hydraulic-crawler-excavator-Copy-Cina_44317_8708923960.jpg)
![CAT second-hand 330D excavator sold at low price and in very good condition Japanese original hydraulic crawler excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázek 3 CAT second-hand 330D excavator sold at low price and in very good condition Japanese original hydraulic crawler excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázek 3](https://www.truck1.cz/img/xxl/44317/CAT-second-hand-330D-excavator-sold-at-low-price-and-in-very-good-condition-Japanese-original-hydraulic-crawler-excavator-Copy-Cina_44317_5293339038.jpg)
![CAT second-hand 330D excavator sold at low price and in very good condition Japanese original hydraulic crawler excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázek 4 CAT second-hand 330D excavator sold at low price and in very good condition Japanese original hydraulic crawler excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázek 4](https://www.truck1.cz/img/xxl/44317/CAT-second-hand-330D-excavator-sold-at-low-price-and-in-very-good-condition-Japanese-original-hydraulic-crawler-excavator-Copy-Cina_44317_6470879591.jpg)
![CAT second-hand 330D excavator sold at low price and in very good condition Japanese original hydraulic crawler excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázek 5 CAT second-hand 330D excavator sold at low price and in very good condition Japanese original hydraulic crawler excavator [ Copy ] - Pásové rýpadlo: obrázek 5](https://www.truck1.cz/img/xxl/44317/CAT-second-hand-330D-excavator-sold-at-low-price-and-in-very-good-condition-Japanese-original-hydraulic-crawler-excavator-Copy-Cina_44317_2281875066.jpg)
Zobrazit všechny fotky (6)
CAT second-hand 330D excavator sold at low price and in very good condition Japanese original hydraulic crawler excavator [ Copy ]
Pásové rýpadlo
2021268 koni
Čína, Hefei
Zveřejněno: 7h.
26 019EUR
- ≈ 628 933 CZK
- ≈ 29 999 USD
2021268 koni
Čína
Kontaktujte prodejce





Zobrazit všechny fotky (14)
New ad
TOP
Caterpillar 308CR
Pásové rýpadlo
20221429 h75 koni
Itálie, Sestu
Zveřejněno: 7h. Referenční číslo ASM-7743
29 186EUR
Cena bez DPH
- ≈ 705 486 CZK
- ≈ 33 651 USD
20221429 h75 koni
Itálie
Kontaktujte prodejce





Zobrazit všechny fotky (13)
New ad
TOP
CATERPILLAR 317GC
Pásové rýpadlo
20213602 hVlastní váha: 11430 kg119 koni
Itálie, Sestu
Zveřejněno: 8h. Referenční číslo ASM-7773
33 443EUR
Cena bez DPH
- ≈ 808 387 CZK
- ≈ 38 559 USD
20213602 hVlastní váha: 11430 kg119 koni
Itálie
Kontaktujte prodejce

Hjulgrävare Caterpillar M312-4X4
Rýpadlo
200013017 h
Norsko, -
Zveřejněno: 8h.
Aukce
200013017 h
Norsko

Retrade AS
14
Kontaktujte prodejce





Zobrazit všechny fotky (10)
Caterpillar 306E2
Mini rýpadlo
2025350 hVlastní váha: 6000 kg48 koni
Čína, Min Hang Qu
Zveřejněno: 9h.
12 012EUR
- ≈ 290 355 CZK
- ≈ 13 849 USD
2025350 hVlastní váha: 6000 kg48 koni
Čína
Kontaktujte prodejce


CATERPILLAR 352
Pásové rýpadlo
2020
Nizozemsko, Scharwoude
Zveřejněno: 10h.
120 000EUR
- ≈ 2 900 652 CZK
- ≈ 138 358 USD
2020
Nizozemsko
Kontaktujte prodejce





Zobrazit všechny fotky (50)
Kontaktujte prodejce





Zobrazit všechny fotky (7)
TOP
CATERPILLAR CAT 320d2
Pásové rýpadlo
2023150 koni
Čína, Shanghai
Zveřejněno: 11h.
19 948EUR
Cena s DPH
- ≈ 482 185 CZK
- ≈ 22 999 USD
2023150 koni
Čína
Kontaktujte prodejce
Zůstaňte informováni: přihlaste se k odběru nových reklamZískejte nejnovější reklamy přizpůsobené vašim preferencím
T1 new listing page - Rýpadla CATERPILLAR 963

