Rýpadla, bagry

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 11502

Kritéria vyhledávání

search

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motohodiny, h

Motohodiny, h

Výkonnost motoru, koni

Výkonnost motoru, koni
Stránka 1 z 576

Spolehlivá rýpadla na prodej z celé Evropy

Rypadlové stroje se dělí na 2 základní typy:

  • kolové modely (schopny nezávislé jízdy nebo je lze pevnou tyčí připojit k tahači);
  • pásové modely (existují speciální modely s pásy vyrobenými z pryže odolné proti opotřebování, aby se zabránilo poškození povrchu vozovky).

Speciální funkce rýpadel

Hlavním účelem těchto strojů jsou zemní práce. Provádějí se pomocí korečku. Jeho velikost závisí na výkonu stroje a typu půdy, která se vykopává. V případě, že je půda tvrdá nebo zmrzlá, používají se hydraulická kladiva.

Demoliční rýpadla jsou zvláštní tím, že místo korečku jsou vybaveny ocelovým blokem a lanem. Výšku bloku nelze upravovat. Mezi důležité parametry těchto jednotek patři úhel řízení, rychlost radiálního pohybu a celková hmotnost, rýpadla, která vyvažuje setrvačnou sílu úderové části.

Počet výsledků: 11502
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.