Použité zdvižné pracovní plošiny: Využijte výhod více nabídek na stránkách Truck1

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 2298

Kritéria vyhledávání

search

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motohodiny, h

Motohodiny, h

Výkonnost motoru, koni

Výkonnost motoru, koni
Stránka 1 z 115

Nabídka použitých zdvižných pracovních plošin od předních výrobců

Organizace stavebních operací vyžaduje výrobu speciálních zařízení, jako jsou jeřáby, zakladače, vysokozdvižné vozíky a zdvižné pracovní plošiny, které jsou konstrukčně uzpůsobené pro práci malé skupiny ve výšce.

Neexistuje žádné univerzální provedení zdvižné pracovní plošiny, které by umožnilo vykonávat několik funkcí. Různé verze provedení jsou vhodné pro rozsáhlé fasádní práce, činnosti v těsných interiérech a špatně přístupných místech.

Podrobnosti o verzích provedení a klíčových parametrech zdvižných pracovních plošin jsou k dispozici v tomto článku. Také budete vědět, kterého výrobce je nejlepší zvolit a jakým základním aspektům musíte před nákupem použité zdvižné pracovní plošiny věnovat pozornost.

Počet výsledků: 2298
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.