Použité dampry s tuhým rámem: Využijte výhod více nabídek na stránkách Truck1

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 122

Kritéria vyhledávání

search

Aukce, pronájem

Aukce, pronájem

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motohodiny, h

Motohodiny, h

Výkonnost motoru, koni

Výkonnost motoru, koni
Stránka 1 z 7

Nakupujte a prodávejte použité dampry s tuhým rámem z Evropy a celého světa

Dampry s tuhým rámem (pevné dempry), známé také jako nákladní vozidla na kámen/těžený materiál, jsou určeny pro mimořádně těžké úkoly pro práci ve velkých povrchových dolech a lomech.

Ve srovnání s kloubovým damprem má toto nákladní vozidlo tuhý rám, který dává stroji výjimečnou pevnost a vyšší užitečné zatížení. Uzavřená kabina pro obsluhu je namontována v přední části na dvounápravovém podvozku podél ložné plochy, která se sklápí dozadu. Většina velkých nákladních automobilů s tuhým rámem využívá diesel-elektrický přenos výkonu.

Zvolte uživatelsky nejpříjemnější službu na Truck1

Vyhledejte použitý dampr s pevným rámem, který je na prodej ve skvělé nabídce damprů na Truck1. Použijte filtry na levé straně a porovnejte různé modely vyrobené takovými významnými společnostmi, jako jsou Caterpillar, Komatsu, Terex a další. Pro jakékoli další informace o technických údajích stroje a nákupních podmínkách se obraťte na prodejce.

Počet výsledků: 122
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.