Použité vzduchové kompresory: Využijte výhod více nabídek na stránkách Truck1

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 562

Kritéria vyhledávání

search

Aukce, pronájem

Aukce, pronájem

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motohodiny, h

Motohodiny, h

Výkonnost motoru, koni

Výkonnost motoru, koni
Stránka 1 z 29

Nakupujte a prodávejte použité vzduchové kompresory online

Vzhledem k tomu, že je vzduch jako zdroj bezpečný a čistý, mají vzduchové kompresory širokou škálu využití pro volný čas a údržbu v mnoha prostředích (v domácnostech, v podnicích atd.).

Konstrukčně je vzduchový kompresor zařízení, které převádí energii z elektrického motoru / naftového nebo benzínového motoru do potenciální energie akumulované v tlakovém nebo jinými slovy stlačeném vzduchu. Vzduch je stlačen do zásobní nádrže a tlak se zvyšuje. Jakmile se tlak v nádrži zvýší na svou horní hranici, vzduchový kompresor činnost ukončí. Pak je stlačený vzduch, který je uložen v nádrži, dále použit. Po využití kinetické energie vzduchu při určitém použití se vzduchový kompresor znovu zapne a natlakuje nádrž.

Typy vzduchových kompresorů

Vzduchové kompresory jsou klasifikovány na základě dodaného tlaku:
  • nízkotlaké kompresory;
  • střednětlaké kompresory;
  • vysokotlaké kompresory.

Další klasifikace zahrnuje vlastnosti konstrukce a principy funkce:

  • rotační šroubové kompresory;
  • turbokompresory.

Zobrazte širokou škálu použitých kompresorů zde v katalogu Truck1. Nejlepší evropští prodejci nabízejí značky (Atlas, Compair, Kaeser a další) a ceny, které budou odpovídat vašim konkrétním požadavkům.

Počet výsledků: 562
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.