Použité mini dampry: Využijte výhod více nabídek na stránkách Truck1

Třídit podle
  
Výsledků na stránce
  
Počet výsledků: 167

Kritéria vyhledávání

search

Aukce, pronájem

Aukce, pronájem

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motohodiny, h

Motohodiny, h

Výkonnost motoru, koni

Výkonnost motoru, koni
Stránka 1 z 9

Najděte spolehlivé mini dampry v nabídce předních evropských prodejců

Mini-dampry (mini-sklápěčky) mají nižší kapacitu užitečného zatížení, což znamená, že jsou určeny pro menší přepravní činnosti na staveništi.

Mini dampr se skládá z namontované sklápěcí ložné plochy v přední části a otevřené kabiny obsluhy v zadní části vozidla. Mini dampry se obvykle vyrábějí s kloubovým podvozkem s cílem umožnit větší manévrovatelnost ve stísněných prostorech. Obě nápravy jsou spojeny kloubem mezi korbou a obsluhou. Korba se obvykle sklápí pomocí hydrauliky.

Mini dampry: bezpečnost je prioritou

Vzhledem k tomu, že je při práci s mini damprem hlavním zájmem bezpečnost (protože kabiny nejsou uzavřeny), jsou tyto stroje vybaveny výztuží pro zajištění ochrany obsluhy.

Pokud uvažujete o nákupu použitého mini dampru, vyzkoušejte speciální adresář na Truck1. K dispozici je široká škála spolehlivých evropských prodejců, kteří nabízí dampry od známých značek, jako je Ausa, Benford, Terex, Neuson a další, za přijatelné ceny.

Počet výsledků: 167
Vyhledávání je uloženo!

t1test

Přidáno do oblíbených
Používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, včetně používání souborů cookie a dalších technologií sledování. Cílem je zlepšit a přizpůsobit Vaši zkušenosti na těchto stránkách, na našich dalších stránkách a na stránkách inzerentů třetích stran, kteří s námi spolupracují. Naše partnerské společnosti mohou také ukládat soubory cookie ve Vašem zařízení nebo používat podobné technologie pro shromažďování a zpracování osobních informací. Další informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.